Skocz do zawartości

niewykorzystana wiza w dzieciństwie a jej odnowienie


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

po kilku bezowocnych próbach losowań doszedłem do wniosku, że może uda się coś zrobić z moją starą, niewykorzystaną wizą z dzieciństwa.

Mianowicie, jako dziecko miałem przyznaną wizę na potrzeby wyjazdu do pracującego taty. Niestety, na skutek rodzinnych "perturbacji" wiza nie została wykorzystana, a my z bratem nie pojechaliśmy finalnie do USA.

Wiza była przyznana na czas od 26 Feb 1992   do   24 Jun 1992. Została sklasyfikowana jako AA3.

Nasuwa się pytanie, czy i w jaki sposób jest szansa na wnioskowanie i otrzymanie/odnowienie takiej wizy na wyjazd?

Czy w ogóle jest stosowane przez Ambasadę coś takiego jak indywidualne podejście do rozpatrywania takich sytuacji? Może opcja poprzez prawnika?

Posiadam wszystkie związane z tym dokumenty.

Oczywiście tata nie mieszka już pod adresem, pod którym znajdował się na czas występowania o wizę dla Nas. Ja również przez ten czas nie korzystałem z innego rodzaju wizy, w tym turystycznej.

 

Pozdrawiam,

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, goralpawell napisał:

 

Wiza była przyznana na czas od 26 Feb 1992   do   24 Jun 1992. Została sklasyfikowana jako AA3.

Nasuwa się pytanie, czy i w jaki sposób jest szansa na wnioskowanie i otrzymanie/odnowienie takiej wizy na wyjazd?

 

Nie. Mozesz starac sie o turystyczna jak kazdy inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...