Skocz do zawartości

Kontrola Imigracyjna - tydzień a dwa tygodnie


Rekomendowane odpowiedzi

W lipcu będe leciał do Stanów.
Na formularzu wizowym podałem planowaną długość pobytu na około (estimated) tydzień, to samo na rozmowie w konsulacie. 
Teraz doszedłem do wniosku że dwa tygodnie to lepsza opcja, bo po porstu się bardziej opłaca. Bilety na samolot już Kupione.
Moją obawą jest to że urzędnik może mieć wąty co do długości wyjazdu bo jest inna niż była na formularzu (o tydzień). Czy moje obawy są uzasadnione czy raczej bezpodstawne? (będe mógł oczywiście na rozmowie pokazać bilety lotniczne)

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4/2/2018 o 15:13, mastertoster napisał:

W lipcu będe leciał do Stanów.
Na formularzu wizowym podałem planowaną długość pobytu na około (estimated) tydzień, to samo na rozmowie w konsulacie. 
Teraz doszedłem do wniosku że dwa tygodnie to lepsza opcja, bo po porstu się bardziej opłaca. Bilety na samolot już Kupione.
Moją obawą jest to że urzędnik może mieć wąty co do długości wyjazdu bo jest inna niż była na formularzu (o tydzień). Czy moje obawy są uzasadnione czy raczej bezpodstawne? (będe mógł oczywiście na rozmowie pokazać bilety lotniczne)

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

 

Dnia 4/2/2018 o 15:17, andyopole napisał:

Gdybys z tygodnia zrobil miesiac... Ale tydzien dluzej to pryszcz, chociaz to przedluzenie o cale 100%!:D 

 

nie ma sie o co bac.  B)

Duzo Polakow z 2 tygodni robi 5 miesiecy i 3 tygodnie. Potem sa tylko jaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...