Skocz do zawartości

Przypadkowe użycie starego DS-160


Trixie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

będę ogromnie wdzięczna za radę. Dostałam kilka dni temu pakiet z Ambasady dotyczący wizy K1 i dziś wykonywałam internetowe formalności, aby umówić się na spotkanie z konsulem. Niestety bezmyślnie użyłam posiadanego już konta na ustraveldocs, które założyłam ponad rok temu w celu ubiegania się o wizę turystyczną. W konsekwencji do obecnej sprawy K1 przypisany został stary DS-160 (z tego, co teraz rozumiem, to jedno konto = jeden DS-160, który wskakuje automatycznie przy robieniu opłaty wizowej?), w którym większość informacji jest poprawna (od zeszłego roku nic się u mnie nie zmieniło w kwestiach formalnych, adres, praca itp), ale cel podróży to w nim wiza B1/B2, jest stare zdjęcie i tak dalej. Moje pytanie brzmi - czy coś z tym jeszcze można zrobić, np. dzwoniąc do Ambasady, czy też dałam ciała i będę musiała jeszcze raz zapłacić 260$ (które jest dla mnie jednak b. dużą kwotą)? Czy jeśli wypełnię nowy DS-160, będę mogła poprosić kogoś o zmianę numeru tego formularza ze starego na nowy?

Dziękuję za wszelkie informacje i bardzo proszę o wyrozumiałość, wiem, że wszędzie jest jak byk napisane, żeby uważać przy płatnościach, bo bezzwrotne, ale im bardziej się człowiek skupia na ogarnięciu wszystkich szczegółów, tym większym bigosem się to kończy... bardzo, bardzo się denerwuję.

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej,

gdyby komuś przytrafiło się to samo, co mnie, to chciałam poinformować, że sprawa rozwiązała się rzeczywiście szybko i bezproblemowo - opisałam sytuację, używając opcji Feedback i już następnego dnia rano miałam zmieniony numer ID DS-160 na prawidłowy w informacjach dotyczących spotkania z konsulem. @ilon - dziękuję za pomoc i obniżenie ciśnienia! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4/15/2018 o 13:46, Trixie napisał:

Hej,

gdyby komuś przytrafiło się to samo, co mnie, to chciałam poinformować, że sprawa rozwiązała się rzeczywiście szybko i bezproblemowo - opisałam sytuację, używając opcji Feedback i już następnego dnia rano miałam zmieniony numer ID DS-160 na prawidłowy w informacjach dotyczących spotkania z konsulem. @ilon - dziękuję za pomoc i obniżenie ciśnienia! :)

Pewnie, nie stresuj sie tak wszystkim bo sie dziewczyno wykonczysz :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...
  • 5 tygodni później...
On 8/29/2018 at 1:08 PM, cee said:

Przecież wpisujesz identyfikator umawiajac się na spotkanie.

 

On 8/29/2018 at 12:31 PM, aniala said:

Czy ktoś wie jak zrobić, żeby na poprzednio używanym koncie stary ds nie przypisał się do nowego spotkania?

Umawiałam spotkanie wczoraj i nie miałam możliwości wpisania numeru DS-160 i automatycznie przypisało mi numer z poprzedniej wizy.

Muszę dzwonić w poniedziałek i zmienić (albo elektronicznie).

Zalecają użycie starego konta, jeśli się je posiada. Przy wizie turystycznej było pole do uzupełnienia, tym razem nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...