Skocz do zawartości

Prawnik od spadków w Warszawie


Karolste

Rekomendowane odpowiedzi

Tak.Sa inni spadkobiercy. Chociaż  w dalszym pokrewieństwie niż ja ( jednak oni równiez poczuwają się do majątku). Nie znam się na sprawach tego typu tak wiec nie wiem czy coś im się należy czy nie. A chodzi tutaj o spory kawał ziemi. 

No i właśnie dlatego szukam jakiegoś adwokata czy radcy prawnego, tak abym mogła sie dopytać w sprawie ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, parafian napisał:

 

Tak jak napisałem, upoważnienie a adwokat załatwi za Ciebie wszelkie kwestie prawne, nawet przylatywać do PL teoretycznie nie będzie trzeba.

Wiele kancelarii zajmuje się sprawami spadkowymi. Może tutaj dopytaj: http://dm-adwokaci.pl/uslugi-adwokackie/prawo-spadkowe/

Kiedyś ktoś z mojej rodziny korzystał, wprawdzie w innej sprawie, ale zakończyło się pomyślnie.

 

Dziękuję, już do nich napisałam. Oj to super, że można byłoby to załatwić na odległość. Bo martwiło mnie to,ze musiałabym przyjechac do Polski. Jeśli jednak w przypadku dojścia do ewentualnej rozprawy ( mam nadzieję,ze do niej nie dojdzie) to rownież musiałabym być? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...