Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos wie ile trwa odnowienie EAD dla malzonka posiadacza wizy L1? I czy jest jakis sposob aby to przyspieszyc?

Proces powinien trwac 90-100 dni a dzis imigration nam powiedzialo ze bedzie to 4-6 miesiecy. Bardzo ciezko utrzymac sie z jednej pracy tylko i zastanawiam sie jakie sa opcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O EAD wystąpiłem 16 grudnia. Do dzisiaj cisza. "We received your case" jest oficjalnym statusem. Jest takie forum trackitt.com gdzie ludzie się dzielą postępem swoich różnych petycji. I sprawdziłem tam na "trackerze"  teraz czeka się teraz około 160 - 200 dni na approve EAD. Co prawda ja śledzę Nebraska Service Center - w innych miejscach może być inaczej. Więc jest to bardziej 5-7 miesięcy i chyba ma tendencje do wydłużania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma tendencje do wydluzania, dlatego teraz odnawia sie EAD z pol roku przed wygasniecie.  Znam Nebraske - wczoraj EAD dostalo malzenstwo, ktore mialo dokumenty zlozone w pierwszym tyg lutego wiec Twoja karta moze byc wydrukowana lada chwila. Co ciekawe na web site ich sprawa jest nadal bez zadnego update - czyli, ze zlozyli w tym a w tym dniu I-765 itd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym sprawdzaniem na internecie to też ciekawe jest. Jak sprawdzam dowolną z moich petycji na stronie https://egov.uscis.gov/casestatus/landing.do (niby oficjalnej stronie do sprawdzania statusu) to wszystkie moje petycje są na etapie "startowym" - nawet te, które mi już jakiś czas temu zaakceptowali. Jedyną formą sensownego sprawdzania statusu jaki znalazłem to było założyć konto na http://myaccount.uscis.dhs.gov i tam pododawać do tego konta numery moich spraw. I na tamtej stronie cały progres jest dobrze wyświetlony - wszystko co się dzieje z petycjami rzeczywiście widzę co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, margherita_s napisał:

Ja czekam na EAD już od 6 miesięcy. Dzwoniłam, składałam service requests kilkukrotnie - i nic. Ostatnio skontaktowalam się z senatorem, który złożył w moim imieniu kolejną service request. Czekam na odpowiedź od USCIS. 

Napisz do mnie na priv, podam Ci wytyczne co zrobic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...