Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

5 minutes ago, Konrad Stachowicz said:

Witam mam pytanie czy mogę mieć jakąś dodatkową kontrole na lotnisku, ponieważ gdy miałem rozmowę z Konsulem dostałem paragraf 221(g),  lecz dostałem potem wize na 10 lat bez problemu.

Do USA lece 1 raz na EWR

AP dostales bo brakowalo Ci dokumentow. Dostarczyles dokumenty, dostales wize. Przestan tak to przezywac :)

Secondary zawsze mozna miec, bez wzgledu na to czy sie leci na wizie turystycznej, pracowniczej, czy nawet z zielona karta. Nikt Ci nie powie co sie wydarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minutes ago, Konrad Stachowicz said:

A co gdy wysłałem dokumenty tej szkoły na termin sierpień i plany się zmieniły i lecę w innym terminie, i nie mam już tych dokumentów ? postarać się o nowe na termin w którym będę?

Jezeli powiedziales w ambasadzie ze lecisz w sierpniu, a potem ze wzgledu na AP doslales dokumenty potwierdzajace sierpniowy wyjazd, to tak. Zdecydowanie postaraj sie o nowe oficjalne dokumenty ze szkoly z nowym terminem, jezeli nagle lecisz w czerwcu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minutes ago, Xarthisius said:

Jezeli powiedziales w ambasadzie ze lecisz w sierpniu, a potem ze wzgledu na AP doslales dokumenty potwierdzajace sierpniowy wyjazd, to tak. Zdecydowanie postaraj sie o nowe oficjalne dokumenty ze szkoly z nowym terminem, jezeli nagle lecisz w czerwcu...

okej dziękuje za pomoc !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...