Skocz do zawartości

Loteria Vizowa 2019 -The information entered is not valid.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam , czy ktoś może pomóc mi zrozumieć moją sytuacje. Jak co rok złożyłem aplikacje do loteri wizowej z uwzględnieniem  zmiany terminu wynikającej z awarii systemu , jak widać na print sccrenie zamieszczonym w poście było to 17 listopada. Mimo tego po wklepaniu Confirmation Number , dostaje informacje  że,,The information entered is not valid" . Próby odzykania numeru kończą się tym samym , natomiast przy wybraniu wizy 2018 wszystko jest w porządku i mam informację ze w poprzednim roku nie zostałem wylosowany . Jeżeli macie jakiś pomysł dlaczego tak się dzieje , proszę o pomoc. PEACE

2019WIZAFINAL.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kriskross, co prawda się nie dostałem , ale chociaż mogę spać spokojnie że nie wynika to z błędu technicznego a po prostu braku szczęścia. Btw , dobrzy ci amerykanie :D , jak kiedyś wjeżdżałem do US na J1 , do imienia dodali mi ekstra ,,I" i przez 2 miechy bujałem się z urzedu do urzędu żeby SocialSN zdobyć, teraz po prostu przestawili moje imię z nazwiskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...