Skocz do zawartości

Problem w wypełnianiu wniosku wizowego B2


Rekomendowane odpowiedzi

WITAM NA FORUM ! STARAM SIĘ O NOWĄ WIZĘ , POPRZEDNIĄ DOSTAŁAM NA 10 LAT MAM PROBLEM  W WYPEŁNIANIU WNIOSKU WIZOWEGO B2. OTÓŻ PODCZAS WYPEŁNIANIA GO JEST PUNKT W KTÓRYM TRZEBA NAPISAĆ DATY, LATA, TYGODNIE OD KIEDY SIĘ PRZEBYWAŁO W USA. PONIEWAŻ MAM W USA CÓRKĘ MOJE WIZYTY BYŁY DOSYĆ CZĘSTE. W STANACH BYŁAM 6 RAZY. NIESTETY NIE PAMIĘTAM SZCZEGÓŁOWO DAT, KIEDY OPUSZCZAŁAM USA DOTYCZY TO  PIERWSZYCH WYJAZDÓW 10 LAT TEMU. PAMIĘTAM MIESIĄCE, ALE NIE PAMIĘTAM DOKŁADNIE DNI . OSTATNIE DWA POBYTY PAMIĘTAM DOKŁADNIE DATY MIESIĄCE ROK I TYGODNIE KIEDY PRZEBYWAŁAM I OPUSZCZAŁAM STANY. MOŻE KTOŚ Z WAS MIAŁ PODOBNY PROBLEM . NIE WIEM CO MAM UMIEŚCIĆ W RUBRYKACH ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Witam Was wszystkich !  Miałam się odezwać po wizycie w konsulacie, otóż dobrze wypełniłam wniosek wizowy ds160 dzięki Waszej pomocy. Byłam już na rozmowie w konsulacie i dostałam wizę , nie wiem jeszcze na ile ? ponieważ urzędnik nie poinformował mnie na jaki czas wiza.  Czekam na przyjazd kuriera. Pozdrawiam Was wszystkich i dziękuję Wam , że jesteście i służycie dobrym radom dla  innych , którzy potrzebują pomocy. Wielkie dzięki dla administratora, dzięki któremu to forum istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...