Skocz do zawartości

Katowice - Frankfurt - Newark


Rekomendowane odpowiedzi

Zamierzam kupić bilet na datę 26.08.18 w tym tygodniu tylko mam duży problem czy ktoś korzystał i kupował już korzystając z skyscanner. Ponieważ bilety są nawet 1000 zł tańsze, ale nie chce by na koniec się okazało że mam lecieć bez bagażu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gary napisał:

Zamierzam kupić bilet na datę 26.08.18 w tym tygodniu tylko mam duży problem czy ktoś korzystał i kupował już korzystając z skyscanner. Ponieważ bilety są nawet 1000 zł tańsze, ale nie chce by na koniec się okazało że mam lecieć bez bagażu :P

Kupowałem bardzo często bilety via w/w platforma. Zwróć uwagę na fakt, iż przekierowywuje Cię ona na stronę sprzedawcy biletu, gdzie masz dokładnie opisane w oparciu o jaką taryfę lecisz i co jest wliczone. Za 1000 zł więcej możesz mieć spokojnie wyższą klasę podróży :) i pamiętaj, że bilet w jedną stronę może być dużo droższy niż bilet w dwie strony :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich obserwacji, od kilku miesięcy ceny biletów - nawet w regularnych liniach - są podawane bez bagażu rejestrowanego (tzw taryfa "light economy"), czyli do podanej w Skyscannerze ceny coś tam jeszcze musisz doliczyć - zazwyczaj okazuje sie po przejściu do rezerwacji i płacenia. Zauważyłam, że w większości przypadków cena za bagaż rejestrowany to 170 PLN w jedną stronę. No i jedyne linie (które "wyhaczyłam" ;)) które nie zaczely (jeszcze) stosować tego procederu na liniach transatlantyckich to LOT i UIA (ukraińskie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja to już się gubie w tych cenach biletów, dlatego myślę, że kupie jutro pojutrze już. Bo sam nie wiem czy skorzystać z skyscanner czy może jednak bezpośrednio np. z lufthansy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Gary napisał:

No ja to już się gubie w tych cenach biletów, dlatego myślę, że kupie jutro pojutrze już. Bo sam nie wiem czy skorzystać z skyscanner czy może jednak bezpośrednio np. z lufthansy

Ja bym kupiła przez Skyscanner (a w zasadzie to nie będzie Skyscanner, który jest tylko wyszukiwarko-porównywarką tylko jakiś inny pośrednik typu Opodo, Gotogate albo bezpośrednio linia lotnicza), bo bilet będzie taki sam - i tu i tu dopłacisz za bagaż rejestrowany - a różnica w cenie potrafi bys spora. Chociaz szczerze powiedziawszy, jeżeli różnice są groszowe, to ja zazwyczaj wybieram zakup bezpośrednio u linii - co również zrobisz via Skyscanner.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...