Skocz do zawartości

Kredyt na auto


Gary

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ostatnio mam parę pytań ale może akurat ktoś przerabiał. Zjechałem do Polski na pół roku teraz wracam do USA no i wiadomo chciałbym kupić samochód bo bez niego jak bez ręki czasem. Zanim wyjechałem wyrobiony miałem dobry kredyt nie pamiętam ile punktów itp. ale jak jeszcze brałem kanapę w kredyt to nawet Pani u, której brałem to mówiła że bardzo dobry score credit mam. Teraz pytanie czy jest szansa jak dam około 3000-4000 down payment dostać kredyt mimo, że jeszcze nie mam pracy ewentualnie będę ją mieć 2-3 tygodnie. W Polish slavic powiedzieli że minimum 3 miesiące muszę pracować ale wiem też że są ludzie co pracują tylko za cash a jakoś dostają kredyty??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gary napisał:

Cześć ostatnio mam parę pytań ale może akurat ktoś przerabiał. Zjechałem do Polski na pół roku teraz wracam do USA no i wiadomo chciałbym kupić samochód bo bez niego jak bez ręki czasem. Zanim wyjechałem wyrobiony miałem dobry kredyt nie pamiętam ile punktów itp. ale jak jeszcze brałem kanapę w kredyt to nawet Pani u, której brałem to mówiła że bardzo dobry score credit mam. Teraz pytanie czy jest szansa jak dam około 3000-4000 down payment dostać kredyt mimo, że jeszcze nie mam pracy ewentualnie będę ją mieć 2-3 tygodnie. W Polish slavic powiedzieli że minimum 3 miesiące muszę pracować ale wiem też że są ludzie co pracują tylko za cash a jakoś dostają kredyty??

Przy wiekszosci sensownych kredytodawcow (czyli normalny APR pomiedzy 0 a 5% na 60 months) jezeli podasz ze nie masz pracy / dochodow to go nie dostaniesz. Jezeli masz dobry credit score to znajdziesz takiego ktory kredyt Ci da, tylko jak Andy pisze kwestia APR. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze sprawdz swoj credit score. Np. https://www.discover.com/free-credit-score/ - tu mozesz sprawdzic za darmo FICO'08. Po drugie, jezeli mozesz sie wstrzymac z kupnem samochodu do czasu, gdy bedziesz mial prace, to sie wstrzymaj. Kazdy pozyczkodawca bedzie sie Ciebie pytal o roczny dochod. Ja osobiscie kupilem pierwszy samochod na kredyt po pierwszym paychecku - wszystko zalezy od pozyczkodawcy. Jezeli chcesz sprobowac aplikowac o kredyt bez pracy, sprobuj najpierw dostac pre-approval online, np. przez AAA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupilem auto za cash. Cale $300 wybulilem. Na pierwszych swiatlach zatrzymal mnie coop, popatrzyl, pokiwal glowa, pochwalil ze nice machine I puscil. A mogl zstrzelic bo nie mialem prawa jazdy (tutejszego), nie mialem ubezpieczenia ani GC.

 Po roku sprzedalem za tyle samo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi. Mój credit score to 736 według tego co pisze to jest dobry. No zobaczymy jak się uda pożyczyć od kogoś auto na ten krótki okres to tak zrobię bo chciałbym ominąć kupowania jakiegoś taniego auta ja wiem, że one nie są złe ale jednak chciałem coś już lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...