Skocz do zawartości

Anulowana wiza - starać się o kolejną?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pewien dylemat, problem. Skrócę do maksimum historię.

Byłem 3 razy w USA. Miesiąc, 3 mies, 6 mies.

Zawsze siedziałem u przyjaciół, spędzając czas, pomagając w obowiązkach domowych jak członek rodziny, chodziłem na kursy ESL, spędzałem miło czas. Taka "szkoła" życia poza Polską, chęć zobaczenia innego świata, nauki angielskiego. Ostatnie 6 miesięcy było oderwaniem się z Polski po ukończeniu szkoły. Żyłem u przyjaciół rodziny, nie martwiłem się o nic, choć miałem też swoje pieniądze. Przy wyjeździe strażnik zasugerował mi pracę lub areszt więc chcąc wracać do rodziny odpuściłem spór i wiza została anulowana.  Było to w 2014 roku.

Czy jest sens starać się o następną? W Polsce pomagam rodzicom w dwóch biznesach, podporę jakąś mam, choć bardziej martwi mnie historia moich pobytów a konkretnie anulowana wiza.
 

Czy mam jakiekolwiek szanse na uzyskanie wizy a jeśli tak to czy nie będzie problemów przy wjeździe? Chciałem polecieć z ojcem i bratem pozwiedzać parki narodowe, tak na 3-4 tygodnie, do znajomych również.

Ktoś tu kiedyś napisał, że anulowana wiza w takim przypadku jak mój praktycznie przekreśla szanse na uzyskanie jej ponownie.

Dziękuje za pomoc, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, garon93 napisał:

Nie pamietam, chyba nie...

Dobrze Pelasia zapytała , od tego podpisania wiele zależy i musisz to wiedzieć co podpisales i co zostało zanotowane w komputerze plus co masz wpisane w paszport tzn paragraf. 

Aby się dowiedzieć co jest wpisane i co podpisales musisz znaleźć na terenie stanów prawnika który pomoże Ci wyciągnąć rekord z rozmowy na granicy. Teraz nie masz po co iść po wizę nawet pokazując parę dokumentów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, garon93 napisał:

Przy wyjeździe strażnik zasugerował mi pracę lub areszt więc chcąc wracać do rodziny odpuściłem spór i wiza została anulowana. 

to jest bardzo interesujace !!!

1 raz slysze aby PRZY WYJEZDZIE manipulowano w sprawach wizowch....

JEDNAK jest to mozliwe jak pisze autor postu....

A tak na powaznie...pracowales ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.08.2018 o 09:13, sly6 napisał:

Aby się dowiedzieć co jest wpisane i co podpisales musisz znaleźć na terenie stanów prawnika który pomoże Ci wyciągnąć rekord z rozmowy na granicy. Teraz nie masz po co iść po wizę nawet pokazując parę dokumentów.  

Moze masz pieczątke na ostatniej stronie paszportu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...