Skocz do zawartości

Karta SIM - Jaką kupić?


MaciekDz

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Mój tata wyjeżdża jutro (16.09) do USA w celach służbowych do miasta Trento. Będzie w nim do piątku (21.09), a następnie wybiera się turystycznie do Nowego Jorku (21.09-23.09).

Kupować roaming u naszych operatorów kompletnie się nie opłaca, więc chciałem zapytać jaką karte sim polecacie kupić w USA? Jak zauważyliście będzie to tygodniowy pobyt w USA. Zależy mi, żeby rozmowy były nielimitowanie lub z duża ilością minut do Polski, a także Pare Gigabajtów internetu 3G/4G. Nie chcę się bawić w żadne abonamenty. Chodzi mi o kartę typu pre-paid (o ile się nie mylę).

Pozdrawiam i czekam na jakąś pomocną dłoń ;)
Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

5 godzin temu, MaciekDz napisał:

Kupować roaming u naszych operatorów kompletnie się nie opłaca, więc chciałem zapytać jaką karte sim polecacie kupić w USA? Jak zauważyliście będzie to tygodniowy pobyt w USA. Zależy mi, żeby rozmowy były nielimitowanie lub z duża ilością minut do Polski, a także Pare Gigabajtów internetu 3G/4G.

W Polsce jest pakiet euroatlantycki, ktory z karta sim w plusie kosztuje jednorazowo 30 zl i na tydzien bije na glowe jakakolwiek opcje kupna prepaidu w US. Ma darmowe minuty i Pakiet 1gb internetu, mozna go za kolejne 30 zl zasilac do woli. Oczywiscie LTE, - uwaga dziala tylko na zasiegu TMobile i AT&T - ale to akurat b.dobry zasieg.

Na tydzien wychodzi zdecydowanie taniej niz jakikolwiek prepaid w US, za co ojciec zaplaci ok 50USD na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...