Skocz do zawartości

Pytanie odnosnie biletu-w usa pierwszy raz


cucklebur

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. 

Ostatnio bylam tu ze wzgledu na pytanie o wize b1/b2.Wize dostalam bez najmniejszego problemu, jak wszyscy inni przede mna(Krakow).Wiec bac sie nie ma co;)

Teraz mam inny problem. Lece na targi fotograficzne do Nowego Jorku I to zadeklarowalam we wniosku ds-160.

W miedzyczasie zobaczylam, ze Nowy Orlean,  jest tak roznorodnie kolorowy, poczawszy od ludzi po domy, ze chcialabym pojechac na 2-3 dni w trakcie mojego 8dniowego pobytu w stanach. 

Pytanie brzmi:

Jesli zadeklarowalam(mimo, ze wize mam z literka M), ze lece do NY(mam hotel kupiony tam juz, to czy wlatujac z juz kupionym biletem do Nowego Orleans moge dzien pozniej wyleciec do NO? Przy rozmowie z immigration bede miec jakiekolwiek problemy??? Bilet do polski bede miec z Nowego Jorku, bo wracam na te targi(priorytet dla mnie), czy co radzicie? Boje sie, ze moga miec to w systemie, ze mam zamiar wyleciec do miejsca nie wskazanego we wniosku I to juz dzien po wlocie do US, ale inaczej tego nie dam rady zalatwic:CZAS!! A nie chce przesiedziec dluzej niz tydzien(powrot do pracy). Chce wycisnac jak najwiecej z tej wycieczki

Dzieki!!! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...