Skocz do zawartości

Wiza b2 a moja mama w stanach.


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

jestem po wypełnieniu wniosku, a przed wpłata. Waham się z następującej przyczyny. 

Moja mama wyjechała na wizie turystycznej do stanów w grudniu. W maju wyszła za mąż za obywatela USA, obecnie ma przekroczony czas pobytu na wizie turystycznej, jest jednak podczas załatwiania formalności dotyczących jej legalnego pobytu tam, ma już np. Pozwolenie na prace. Poki wszystkie papiery nie będą gotowe Stanów opuścić nie może. Ja natomiast chciałbym w przyszłym roku ja odwiedzić i zwiedzić przy Tym Stany. Od dwóch lat pracuje na umówię o prace w Szkocji, zdobyłem tu 3 miejsce na mistrzostwach Szkocji w boksie i chciałbym w przyszłym roku zawalczyć tu o tytuł. O wizę staram się w Wwa będąc na urlopie. Czy jest szansa, ze dostanę wizę? 

Zapytajcie jeśli coś jest niescislego, mam mało czasu do powrotu do Szkocji, a cały ten stres z załatwianiem tego wszystkiego mocno mnie przygniata. Dodatkowo na wniosku nie wpisałem mamy jako osoby kontaktowej w stanach, wpisałem sale bokserska, która na pewna chciałbym odwiedzić(nie chciałem sugerować, ze jadę przedewszystkim do mamy). Jeśli już to lepiej podać mamę czy nie? Czy lepiej czekać, aż sytuacja mamy w stanach się polepszy i jej status ulegnie zmianie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...