Skocz do zawartości

Związek na odległość


am1299

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim, 

Rok temu poznałam w internecie Amerykanina. Dokładnie latynosa, który kilka lat uprzednich obywatelstwo amerykańskie. Po pół roku codziennego gadania na Skype przyleciał do mnie na 2 tygodnie. Jeden z naszych rodzin spędził we Włoszech. Tak więc się dobrze ułożyłem gadało, że teraz staramy się o wizę narzeczenską.

Jestem w klasie maturalnej, nie chcę iść na studia, więc chciałabym wyemigrować do Stanów. Między mną, a narzeczonym jest 10 lat różnicy. Nigdy wcześniej nie byłam w USA (odmowa wizy pokład). Bardzo dobrze znam angielski. Związek jest na serio, a nie dla papierów. Moja rodzina polubiła narzeczonego. Rozmawiam z nim codziennie na Skypie. 

Bardzo się boję i stresuję, że tę wizję nie dostanę. Proszę powiedzcie mi, czy mam ją kupić? Jak często się zdarza odmowa iz powołania? Czy jest sens czuć się tęczę? 

 

PS Jak miłość polski adres w użyciu I-129f? Np. 

Jan Kowalski 

Nowa Wieś 69

13-345 Nowa Wieś 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
34 minuty temu, am1299 napisał:

Hej wszystkim, 

Rok temu poznałam w internecie Amerykanina. Dokładnie latynosa, który kilka lat uprzednich obywatelstwo amerykańskie. Po pół roku codziennego gadania na Skype przyleciał do mnie na 2 tygodnie. Jeden z naszych rodzin spędził we Włoszech. Tak więc się dobrze ułożyłem gadało, że teraz staramy się o wizę narzeczenską.

Jestem w klasie maturalnej, nie chcę iść na studia, więc chciałabym wyemigrować do Stanów. Między mną, a narzeczonym jest 10 lat różnicy. Nigdy wcześniej nie byłam w USA (odmowa wizy pokład). Bardzo dobrze znam angielski. Związek jest na serio, a nie dla papierów. Moja rodzina polubiła narzeczonego. Rozmawiam z nim codziennie na Skypie. 

Bardzo się boję i stresuję, że tę wizję nie dostanę. Proszę powiedzcie mi, czy mam ją kupić? Jak często się zdarza odmowa iz powołania? Czy jest sens czuć się tęczę? 

 

PS Jak miłość polski adres w użyciu I-129f? Np. 

Jan Kowalski 

Nowa Wieś 69

13-345 Nowa Wieś 

Mozna prosic jeszcze raz ale po polsku ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim, 

Rok temu poznałam w internecie Amerykanina. Dokładnie latynosa, który kilka lat temu otrzymał obywatelstwo amerykańskie. Po pół roku codziennego gadania na Skype przyleciał do mnie na 2 tygodnie. Jeden tydzień spędziliśmy u jego rodziny we Włoszech. I tak nam się dobrze gadało, że teraz staramy się o wizę narzeczenską.

Jestem w klasie maturalnej, nie chcę iść na studia, więc chciałabym wyemigrować do Stanów. Między mną, a narzeczonym jest 10 lat różnicy. Nigdy wcześniej nie byłam w USA (odmowa wizy turystycznej). Bardzo dobrze znam angielski. Związek jest na serio, a nie dla papierów. Moja rodzina polubiła narzeczonego. Rozmawiam z nim codziennie na Skypie. 

Bardzo się boję i stresuję, że tej wizy nie dostanę. Proszę powiedzcie mi, czy mam szansę ją dostać? Jak często się zdarza odmowa i z jakiego powodu? Czy jest sens się o nią ubiegać? 

 

PS Jak wpisać polski adres w aplikację I-129f? Np. 

Jan Kowalski 

Nowa Wieś 69

13-345 Nowa Wieś 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minutes ago, kzielu said:

Wize dostaniesz, jezeli jestes pelnoletnia i dokumenty na prawdziwosc zwiazku beda wygladaly sensownie. W PL odmowy zdarzaja sie rzadko. 

Btw - pewna jestes ze slub w wieku maturalnym to dobry pomysl ? 

Dobrze wiedzieć, że u nas rzadko są odmowy. 

Tak, jestem pewna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, sly6 said:

Piszemy jeden temat taki sam na forum. 

A te odmowy wiz turystycznych to jaki powód był, wpisalas swojego narzeczonego że lecisz do niego? 

Wtedy napisałam, że chciałbym się zobaczyć z przyjacielem. Podałam jego adres jako adres pobytu. Wszystko było zgodne z prawdą. 

Konsul stwierdził, że niewystarczająco wytłumaczyłam cel mojej podróży. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to wizy odmawiają tylko wtedy jak coś się kręci albo przesiedziało się turystyczna wizę. Na visajournay.com poczytaj. Tam są naprawdę różne przypadki. I moim skromnym zdanie nie wyskakuj konsulowi : nie będę studiować bo pomyśli ze jak tylko będzie możliwe ustawisz się w kolejce po zasiłek. 

Powidzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, MoniaS said:

Tak naprawdę to wizy odmawiają tylko wtedy jak coś się kręci albo przesiedziało się turystyczna wizę. Na visajournay.com poczytaj. Tam są naprawdę różne przypadki. I moim skromnym zdanie nie wyskakuj konsulowi : nie będę studiować bo pomyśli ze jak tylko będzie możliwe ustawisz się w kolejce po zasiłek. 

Powidzenia

Nie mam zamiaru kłamać w papierach, bo wiem jak to się może dla mnie skończyć. 

Dzięki za radę, na pewno tego nie zrobię :D Myślałam o jakiej szkole w Stanach. Dobrze mieć jakieś kwalifikację do pracy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...