Skocz do zawartości

wniosek DS 160


Rekomendowane odpowiedzi

kolejne potyczki podczas wypełniania wniosku...

1. Czy punkty w których pisze o swojej pracy : stanowisko oraz wykonywane obowiązki mam wypelnić po angielsku czy mogę po polsku (nie uzywajac polskich znaków?

2. ubiegam się o wizę z męzem i córką. czy dobrze rozumiem, że wypełniam swój wniosek i tak samo postępuje z wnioskiem męża i córki? na koniec muszę utworzyć profil aby umówić się na wizytę w konsulacie i wtedy w systemie moge wprowadzić wszystkich ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, mka12 napisał:

kolejne potyczki podczas wypełniania wniosku...

1. Czy punkty w których pisze o swojej pracy : stanowisko oraz wykonywane obowiązki mam wypelnić po angielsku czy mogę po polsku (nie uzywajac polskich znaków?

2. ubiegam się o wizę z męzem i córką. czy dobrze rozumiem, że wypełniam swój wniosek i tak samo postępuje z wnioskiem męża i córki? na koniec muszę utworzyć profil aby umówić się na wizytę w konsulacie i wtedy w systemie moge wprowadzić wszystkich ? 

1 Ja wypełniałem po angielsku

2 Tak wszystkie wnioski wypełniasz osobno dla każdej osoby i zakładasz 3 konta http://www.ustraveldocs.com/pl_pl/index.html?firstTime=No

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
9 godzin temu, cee napisał:

Pojawi się automatycznie po zaksięgowaniu wpłaty. Spróbuj jutro po 13.00

Dziękuję. Będę sprawdzała, trochę się stresu najadłam. A czy mogę zobaczyć w jakiś sposób swój wniosek? Potwierdzenie wydrukowałam ale zastanawiam się czy mogę podejrzeć cały wniosek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, mka12 napisał:

Dziękuję. Będę sprawdzała, trochę się stresu najadłam. A czy mogę zobaczyć w jakiś sposób swój wniosek? Potwierdzenie wydrukowałam ale zastanawiam się czy mogę podejrzeć cały wniosek?

Ds 160 nie zobaczycz jak zatwierdzilas i zakonczylas wypelnianie. Mozesz wydrukowac ds 160 wraz z pytaniami wtedy, kiedy wlasnie wypelnisz pytania, wgrasz zdjecie i masz ta strone koncowa te cale potwierdzenie ds160 ze zdjeciem i tym numerem to jest ta opcja, ze drukujesz caly z pytaniami. Jak zatwierdzisz wszytsko to juz niestety nie mozesz. Z tego co pamietam tez chcialem wydrukowac ale bylo za pozno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Ktoś się orientuje jak to na daną chwile wygląda z wolnymi dniami w celu umówienia się na spotkanie z urzędnikiem w Warszawie ? Czy jeśli będę chciał umówić się na kwiecień to nie będzie problemu ?

2- Czy jak wypełnię  wniosek mogę go zapisać i wydrukować pózniej czy musi być od razu dostęp do drukarni w celu wydrukowania ?

Pozdrawiam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 1.02.2019 o 10:28, Miszczo1212 napisał:

Ds 160 nie zobaczycz jak zatwierdzilas i zakonczylas wypelnianie. Mozesz wydrukowac ds 160 wraz z pytaniami wtedy, kiedy wlasnie wypelnisz pytania, wgrasz zdjecie i masz ta strone koncowa te cale potwierdzenie ds160 ze zdjeciem i tym numerem to jest ta opcja, ze drukujesz caly z pytaniami. Jak zatwierdzisz wszytsko to juz niestety nie mozesz. Z tego co pamietam tez chcialem wydrukowac ale bylo za pozno :)

Czy orientuje się ktoś czy mogę na rozmowę iść z małym dzieckiem? Wiem że dzieci nie muszą być obecne ale nie mam z kim zostawiać małej :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mka12 napisał:

Czy orientuje się ktoś czy mogę na rozmowę iść z małym dzieckiem? Wiem że dzieci nie muszą być obecne ale nie mam z kim zostawiać małej :(

Z moich obserwacji, kiedy bylem na rozmowie to tak. W kolejce rozmawialem z rodzinka co mieli ze soba młodego chyba z 4-5 lat i wlasnie mówili, ze maja ze soba dziecko bo nie maja z kim zostawic. I narzekali,ze musieli zaplacic za rozmowe ponad 2k. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...