Skocz do zawartości

Mail do Bank od America


Kinga.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałabym zamknąć konto w Bank od America przez Internet. Na koncie nie ma żadnych pieniędzy. Zna ktoś może sposób albo chociaż maila do tej placówki aby uzyskać informacje w tej sprawie? Może wiecie po jakim czasie sami zamykają konto gdy nie ma na min środków? Dziękuję za jakąkolwiek pomoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze strony https://www.bankofamerica.com/deposits/account-information-and-access-faqs/

To close your account, please ensure that you have canceled any recurring debits or credits linked to your account and your outstanding transactions have cleared. Then do one of the following:

Closing a checking or savings account

  • Visit a local financial center to speak with a personal banker
  • Call us at 800.432.1000
  • Submit your request in writing to Bank of America, FL1-300-01-29, PO Box 25118, Tampa, FL 33622-5118. Be sure to have all account owners sign the letter and tell us how you would like to receive your balance, if any.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę o zamknięcie  konta. Czy dobrze rozumiem, że jak znajdą się pieniądze na tym koncie to są wstanie mi je przelać na dowolne konto jeżeli wpiszę inny nr konta? Bez problemu przleaja mi pieniadze i zamkna konto ?W załączniku jest ten wniosek. 

Dziękuję za pomoc 

Prosba o zamknięcie konta.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Kinga. napisał:

Mam prośbę o zamknięcie  konta. Czy dobrze rozumiem, że jak znajdą się pieniądze na tym koncie to są wstanie mi je przelać na dowolne konto jeżeli wpiszę inny nr konta? Bez problemu przleaja mi pieniadze i zamkna konto ?W załączniku jest ten wniosek. 

Dziękuję za pomoc 

Prosba o zamknięcie konta.pdf

Jak napisal mcpear - wystawia czek.  Na przelew na konto w Polsce to raczej bym nie liczyl - zalacznika tez nie moge odczytac... Zrob z niego jpega i wrzuc na jakis hosting na przyklad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...