Skocz do zawartości

DS 160, a zgubiony SSN.


Rekomendowane odpowiedzi

Chcę starać się o wizę turystyczną, jednak we wniosku DS 160 zauważyłam rubrykę dotyczącą posiadanego Social Security Number.

Byłam w Stanach w 2006 roku w ramach programu Work & travel, na wizie J1. Wówczas otrzymałam SSN, ale niestety po powrocie do Polski gdzieś straciłam kartę z numerem.

Dotychczas nie była mi potrzebna, więc jej nie szukałam. Jednak teraz we wniosku wizowym mam do wyboru jedynie, że posiadam SSN lub, nie dotyczy. Nie ma opcji pośredniej - mam ale nie wiem gdzie ;)

Czy ktoś z Was miał taką sytuację? Co należy zrobić? Nie chcę, zaznaczyć nieprawdy, bo może się to wiązać z odrzuceniem wniosku.

Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zaznaczyła że posiadam SSN bo numer ci nadano i go posiadasz, to ze nie masz Social Security Card to inna sprawa, ale nie o to pytają.

Notabene miałam te samą sytuacje co ty, bo tez byłam w USA na W&T lata temu a potem już SSN do niczego mi potrzebny nie był. Tyle że schowalam go sobie z innymi ważnymi dokumentami na wszelki wypadek bo to jednak ważny dokument. No i po ponad 10 latach się przydał :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...