Skocz do zawartości

umawianie się na spotkanie


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

wnioskuję o wizę B2 dla mnie i dla mojego dziecka (13lat r. 2006). Ja byłem wcześniej w stanach. (1 rok wiza pracownicza lata 90.), miałem też wizę turystyczną której nie użyłem. Dzisiaj próbuję się umówić na spotkanie z konsulem na stronie cgifederal. Dodałem syna jako osobę towarzyszącą -  po dodaniu go kliknąłem dalej i przeniosło mnie na stronę z pytaniem czy mam 80lat. Odpowiedź nie. Następna strona - czy osoba ubiegająca się o wizę ma poniżej 14lat. Nie wiedziałem co zaznaczyć - ja mam 50lat a syn ma 13. Po chwili namysłu zaznaczyłem tak. Na screenie wyświetliło mi się to: . Nie wiem co zaznaczyć i proszę o odpowiedź czy w poprzednim pytaniu zaznaczyłem poprawnie odpowiedź tak. 

 

Dziekuje za pomoc.

wiza.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umów siebie osobno a dziecko osobno. U siebie zaznacz NIE u dziecka zaznacz TAK. Wtedy dziecko uzyskać może wizę bez wizyty w konsulacie. Jak chcesz koniecznie iść razem do ambasady (np pokazać dziecku jak ambasada wygląda) to musisz zaznaczyć "NIE" i wtedy oboje razem pójdziecie na spotkanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, zaznaczyłem, że mam poniżej 14. Czyli jeżeli chce isć na rozmowe z synem: dodaje syna jako osobe towarzyszącą, klikam nie przy pytaniach o wiek, klikam nie przy pytaniu o ostatnia wize i wybieram sposob transportu paszportu. Dobrze myśle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...