Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Nie wiem czy dobry dział ale. 

Jestem po technikum elektrycznym skończonym w 2016r . Mam 1.5roku doświadczenia w Polsce jako elektryk oraz 6 między doświadczenia jako elektryk w Anglii w firmie wabtec Rail.

Jakie mam szansę na pracę w USA? Zależy mi na tym bardzo. Zastanawiałem się czy też nie skorzystać z czyjejś pomocy ewentualnie jakiegoś biura. Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Drennei napisał:

Witam.

Nie wiem czy dobry dział ale. 

Jestem po technikum elektrycznym skończonym w 2016r . Mam 1.5roku doświadczenia w Polsce jako elektryk oraz 6 między doświadczenia jako elektryk w Anglii w firmie wabtec Rail.

Jakie mam szansę na pracę w USA? Zależy mi na tym bardzo. Zastanawiałem się czy też nie skorzystać z czyjejś pomocy ewentualnie jakiegoś biura. Co o tym myślicie?

Zadne praktycznie - jezeli myslisz o emigracji przez prace jako elektryk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Drennei napisał:

Witam.

Nie wiem czy dobry dział ale. 

Jestem po technikum elektrycznym skończonym w 2016r . Mam 1.5roku doświadczenia w Polsce jako elektryk oraz 6 między doświadczenia jako elektryk w Anglii w firmie wabtec Rail.

Jakie mam szansę na pracę w USA? Zależy mi na tym bardzo. Zastanawiałem się czy też nie skorzystać z czyjejś pomocy ewentualnie jakiegoś biura. Co o tym myślicie?

Zdziwilbys sie gdybys zobaczyl jak wygladaja tutejsze instalacje elektryczne. Gdy ja ujrzalem te cuda pierwszy raz bylem przekonany ze elektrycy na budowie robia istalacje budynku tymczasowo na czas budowy a okazalo sie ze ona tak wyglada na gotowo.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Drennei napisał:

To jak polecasz ? 

Dodam że raz na jakiś czas chciałbym wyjechać z USA odwiedzić rodzinę albo coś w tym stylu. Więc raczej wiza turystyczna odpada

Polecam sie zastanowic dlaczego z milionow (doslownie) ludzi ktorym "bardzo zalezy" zeby zyc i pracowac w USA udaje sie ulamkowi procenta....

Rowniez polecam zrobienia minimalnego rozeznania co jest wymagane do pracy czy ogolnie emigracji do US.

Sprobuj loterii wizowej a w miedzy czasie to bym polecal planowanie kariery w PL, ewentualnie EU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Drennei said:

To jak polecasz ? 

Dodam że raz na jakiś czas chciałbym wyjechać z USA odwiedzić rodzinę albo coś w tym stylu. Więc raczej wiza turystyczna odpada

Prawdopodobnie największe szanse na legalne pracowanie w USA masz przez:
- wygranie w loterii wizowej
- znalezienie Amerykanki, która Ciebie poślubi i zasponsoruje dla Ciebie Zieloną Kartę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, motorolnik napisał:

@DrenneiBez dwóch zdań, ślub to najszybsza i najpewniejsza droga.

I najdroższa. Poza tym, teraz może być także Amerykanin. ;) Zamiast bulić 20-30 k Amerykance za ślub dla papierów, taniej wyjdzie kupić zapas gliceryny czy czego tam trzeba. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...