Skocz do zawartości

DV Lottery a wcześniejszy pobyt w Kanadzie


MattSt

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, 

Mam do was pytanie. Przebywałem z zona w Kanadzie przez ponad 2 lata. Wrocilismy do Polski. Teraz chcielibysmy aplikowac do dv lottery jednak: 

- w czasie pobytu w Kanadzie robilem z zona flag pole na przejsciu granicznym aby zmienic status wizy w Kanadzie. Wjechalismy do przejscia US / Manitoba powiedzialem celnikowi ze chce zmienic status w Kanadzie., tam celnik US zabral nas do office krotka rozmowa i zapewnienie ze nie chcemy przekraczac granicy USA i zawrocili nas na przejscie kanadyjskie. 

- Czy ta sytuacja moze miec wplyw na ewentualne  wylosowanie ? 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MattSt napisał:

Cześć wszystkim, 

Mam do was pytanie. Przebywałem z zona w Kanadzie przez ponad 2 lata. Wrocilismy do Polski. Teraz chcielibysmy aplikowac do dv lottery jednak: 

- w czasie pobytu w Kanadzie robilem z zona flag pole na przejsciu granicznym aby zmienic status wizy w Kanadzie. Wjechalismy do przejscia US / Manitoba powiedzialem celnikowi ze chce zmienic status w Kanadzie., tam celnik US zabral nas do office krotka rozmowa i zapewnienie ze nie chcemy przekraczac granicy USA i zawrocili nas na przejscie kanadyjskie. 

- Czy ta sytuacja moze miec wplyw na ewentualne  wylosowanie ? 

 

Pozdrawiam

 

Nie i pamiętaj by mieć później zaświadczenie o niekaralności z Kanady. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...