Skocz do zawartości

Z liceum do High School


Nevier

Rekomendowane odpowiedzi

13 minutes ago, Nevier said:

Chciałbym dowiedzieć się jak wygląda  przenoszenie się z Polskiego liceum do amerykańskiego High School. Prawdopodobna wyprowadzka do USA nastąpiłaby w połowie 2 klasy Polskiego liceum.

Prawdopodobna wyprowadzka jak ktores z Twoich Rodzicow wygra w DV? Wroc do tego pytania, jak rzeczywiscie bedziesz mial taki problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Xarthisius napisał:

Prawdopodobna wyprowadzka jak ktores z Twoich Rodzicow wygra w DV? Wroc do tego pytania, jak rzeczywiscie bedziesz mial taki problem.

Nie wiem  czemu ma służyć Twoja odpowiedź. Zadałem po prostu pytanie na ten temat i liczę że otrzymam odpowiedź jak wygląda taki proces.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypisujesz się w kuratorium właściwym do miejsca zamieszkania (myśmy to robili aczkolwiek nie wiem na 100% czy to był konieczny ruch). Zanosisz podanie do dyrektora szkoły o wypisanie Ciebie z liceum. Prosisz o wydanie zaświadczenia o ocenach z półrocza. Zabierasz świadectwo ukończenia I klasy liceum. Wylatujesz. Po przylocie udajesz się do High School właściwego miejscu zamieszkania. HS informuje Ciebie jakie dokumenty masz dostarczyć poświadczające: twoje zamieszkanie na terenie dystryktu, twoje szczepienia oraz oceny twoje dotychczasowe. Jeśli to jest konieczne musisz się doszczepić. Proces zapisu do liceum jest raczej bezproblemowy. Zapisywałem dwójkę moich dzieci. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...