Skocz do zawartości

Intership wiza J-1 po wcześniejszym anulowaniu wizy B1/B2


mara3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moja wiza B1/B2 została anulowana przez urzędnika imigracyjnego z powodu ogłoszenia o chęci podjęcia pracy na terenie USA. Chciałabym jednak wziąć udział w programie stażowym Intership/Trainee organizowanym przez IECenter. Agencja pomaga w znalezieniu firmy organizującej staż i przesyla niezbędną dokumentacje z planem rocznego programu stażowego. Czy uważacie, że mam jakiekolwiek szanse na otrzymanie wizy J-1? Czy otrzymał ktoś wizę J-1 majac podobna historie? Bedac w konsulacie zapytalam o to jednego z pracownikow. Dowiedzialam sie, ze wiza B1 a J1 to dwie odrebne kategorie i ze wszystko jest możliwe i zalezy to tylko i wyłącznie od urzędnika ale generalnie informacja o wcześniejszym anulowaniu wizy B1/B2 bedzie widoczna w systemie.  Proszę o pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos tam moze i dostal J1 po nie dostaniu B.

dziwnie to tak wyglada wg mnie: urzednik stwierdzil, ze jedziesz do USA do roboty i nie dal Ci wizy turystycznej, Ty natomiast atakujesz od strony J1, bo jednak jedziesz do tej pracy.

wychdzi na to, ze wczesniej tez jechalas do takowej roboty.

szanse na dostanie J1 masz po spelnieniu okreslonych warunkow - wiesz jakie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...