Skocz do zawartości

Adres do zielonej karty


maddyla

Rekomendowane odpowiedzi

A jak nikogo w stanach nie znam? 
To musisz kogoś znaleźć. Na etapie wypełniania ankiety można nie podawać adresu a napisać coś w stylu "adres przedłożę podczas wizyty w konsulacie". W konsulacie trzeba mieć ze sobą adres żeby podać im. Ten adres można jeszcze zmienić na lotnisku kiedy przylatujesz na miejsce. Adres trzeba mieć, kogokolwiek kto w razie wu będzie w stanie ci przesłać te dokumenty.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, maddyla napisał:

A jak nikogo w stanach nie znam? 

może popytaj wśród znajomych czy maja jakaś rodzine do której mogłaby być wysłana karta albo podpytaj na jakimś forum na fb w usa typu polacy w californii/new jersey nawiąż znajomosc. Niektórzy z tego forum podawali adres motelu, do którego zamierzali się udać po przylocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, maddyla napisał:

Ale trzeba wtedy wynajmować motel do czasu przyjścia karty? Ile taka karta idzie? Bo słyszałam, że nawet do 3 miesiecy?

z tego co czytałam tutaj to ludzie opuszczali te motele ale zostawiali kontakt do siebie bo taka korespondencja nie jest przekierowywana i jak wyżej pisali ten adres na który na przyjść gc można zmienić na lotnisku wiec może do tego czasu znajdzie się osoba, której adres bedzie można podać lub może poprosić kogoś o założenie skrytki pocztowej i podać jej adres?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, mvgda napisał:

z tego co czytałam tutaj to ludzie opuszczali te motele ale zostawiali kontakt do siebie bo taka korespondencja nie jest przekierowywana i jak wyżej pisali ten adres na który na przyjść gc można zmienić na lotnisku wiec może do tego czasu znajdzie się osoba, której adres bedzie można podać lub może poprosić kogoś o założenie skrytki pocztowej i podać jej adres?

Można też taki adres zmienić przez stronę w czasie oczekiwania na zieloną kartę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...