Skocz do zawartości

Praca


AniaUSA

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Chciałabym wyjechać do Stanów, marzy mi się pracować w dużej firmie modowej (chodzi mi o coś takiego jak "Diabeł, ubiera się u prady"). Jakie szkoły muszę ukończyć (najlepiej w Polsce), żeby przyjęli mnie do takiej firmy? Chodzi mi o takie stanowisko, żebym nie musiała rysować (nie za bardzo umiem). Niewiem co zrobić, dlatego proszę o radę. Dzięki... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, AniaUSA napisał:

Cześć. Chciałabym wyjechać do Stanów, marzy mi się pracować w dużej firmie modowej (chodzi mi o coś takiego jak "Diabeł, ubiera się u prady"). Jakie szkoły muszę ukończyć (najlepiej w Polsce), żeby przyjęli mnie do takiej firmy? Chodzi mi o takie stanowisko, żebym nie musiała rysować (nie za bardzo umiem). Niewiem co zrobić, dlatego proszę o radę. Dzięki... 

Film Diabel ubiera sie u prady nie jest o firmie modowej, ale o pismie (oparte na Vogue) Wiec co, chcesz pracowac w pismie? To studiuj dziennikarstwo, publikuj. Chcesz pracowac w firmie  projektujaca mode?  Studiuj design i szycie. Buduj portfolio, ucz sie jezykow i trzymaj kciuki bo to bardzo konkurencyjne branze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...