Skocz do zawartości

Ubezpieczenie dla rezydentów


Zelka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Mam pytanie odnosnie ubezpiecznia dla rezydentow. Zielona karta jest juz aktywowana i jestem rezedentka USA.

W niedalekiej przyszlosci planuje lot do stanow w celu przeprowadzki na stale.

Czy ktos jest w stanie podpowiedziec kwestie ubezpieczenia? Jakie ubezpieczenie powinnam teraz wykupic, aby byc ubezpieczona na ten poczatkowy okres w ktorym bede szukac pracy lub ewentualnie aplikowac o jakies stale ubezpieczenie?

Prosze podpowiedzcie cos ze swojego dosiwadczenia.

Rowiez jezeli chodzi o kwestie takiego stalego ubezpieczenia to czy ktos moglby mi przedstawic ten proces? Czy moze lepiej wstrzymac sie z kupowaniem ubezpieczenia teraz i dopiero po przylocie odrazu aplikowac o stale ubezpieczenie na zycie? Jak dlugi jest to proces?

Prosze doradzcie, nie mam zielonego pojecia co robic.

 

Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinnaś poszukać oferty ubezpieczenia od kosztów leczenia. Najlepiej przy pomocy google wpisując "Healthcare insurance for immigrants"

To nie jest ubezpieczenie na życie tylko od kosztów usług medycznych. Ofert jest bardzo dużo na rynku. Oferty różnią się sumą ubezpieczenia, zakresem ubezpieczenia ale też kwotą miesięcznej składki. Jak w wyniku przejrzenia ofert zdecydujesz się na którąś z opcji to w zasadzie proces zakupu nie jest długi - w czasie jednej rozmowy telefonicznej powinnaś sfinalizować transakcję.

Ja bym pewnie radził tobie kupić je przed przylotem do USA.

Jeśli pracodawca zaoferuje ci w ramach pakietu ubezpieczenie medyczne to z tego indywidualnego zrezygnujesz (też w zasadzie jedna rozmowa starczy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...