Skocz do zawartości

Wylot na zielonej karcie z innym wygranym tej edycji


kubaz

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, zastanawiam się czy jest tu gdzieś na forum, albo w internetach miejsce gdzie ludzie, którzy wygrali w loterii wizowej, chętnie poznaliby kogoś i polecieli razem za ocean bo nie mają z kim wylecieć do USA, a wiadomo, w 2 czy więcej osób lepiej i raźniej niż samemu. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi to mógłbym się dostosować. Wiadomo, że mam swoje wypatrzone z grubsza miejsce jednak jeśli znalazła by się chętna osoba to mógłbym nieco skorygować swoje miejsce docelowe i inne preferencje byleby mieszkać w tym samym miejscu albo w pobliżu i pomagać sobie wzajemnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ogólnie szukam kogoś do podróży ale raczej tylko na czas kwarantanny w strefie non schengen i lotu do US. Jest na FB grupa couples separated by travel ban czy coś w tym stylu i tam można znaleźć kogoś do podróży. Myśle ze znaleźć kogoś tak żeby emigrować w to samo miejsce, wynająć mieszkanie czy coś to raczej będzie ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czego to wynika, że będzie ciężko? Chodzi o nieufność wobec obcych? Wiadomo, że od razu prosto z neta nie zapakujemy się do samolotu i nie polecimy w miejsce docelowe. Proponowałbym najpierw co najmniej raz lub kilka spotkać się jeszcze w Polsce na neutralnym terenie i zapoznać z grubsza. To moim zdaniem optymalne rozwiązanie. Ja będę szukał kogoś jeśli zostanę wylosowany w DV2022 (jeśli w ogóle się uda) więc już raczej epidemia będzie w odwrocie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...