Skocz do zawartości

zielona karta mojego ojca


Gearz

Rekomendowane odpowiedzi

cześć, będę sie starał o zieloną kartę, ale tak sobie rozmawiałem z rodzicami to mój tata wygrał zieloną kartę około 20 lat temu.

Na pewnej stronie przeczytałem;  Jak wyjechać do USA bez udziału w loterii wizowej?. Sprawdź, czy nie jesteś...
Synem lub córką obywatela USA, synem lub córką (poniżej 21 lat) osoby mającej pozwolenie na pobyt stały w USA (posiadacz Zielonej Karty)
Pozamałżeńskim synem lub córką (w wieku 21 lat i więcej) osoby mającej pozwolenie na pobyt stały w USA (posiadacz Zielonej Karty)

Czy to coś w ogóle da? Czy mój tata po tylu latach może odnowić kartę i w jakiś sposób mi pomoc z wyjazdem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mało szczegolow jak Sebol wyżej napisał - jeżeli nie mieszka w US albo (trochę tak brzmi) wygrał ale nigdy nie wyjechał to w ogóle tej zielonej karty nie miał. Jeżeli wyjechał ale nie mieszka od dłuższego czasu to też w praktyce jej nie ma.

Poza sytuacja gdy mieszka w US to wygrana kiedyś tam jest bez znaczenia z punktu ewentualnego sponsorowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...