Skocz do zawartości

Money Order - z polski (visa IR1)


Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Jestem z mężem w trakcie kompletowania dokumentów na wizę IR-1. 

W tej chwili musimy dokonać Maney Order dla USCIS ($535) na rzecz placówki: US. Departament of Homeland Security.
Na poczcie czy w wester union realizowane są tylko przelewy na osoby prywatne, nie placówki.

Obaj mieszkamy teraz w polsce, maż wyjeższa do usa na koniec lutego.
Czy jest jakis sposób żeby załatwić Money Order z polski? Nie chcemy czekać do końca lutego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, xero88 said:

Hej Sebol83. Ma konto w USA. Siostra moze dokonać opłaty z chicago. Wiec to nie musi być koniecznie on, tak?

Może ktokolwiek zapłacić. Tylko musi być powiązana z petycja - więc wystawia czek i wysyła do Was (chyba że teraz można płacić on line - cos mi tak świta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z instrukcji:

image.png.849958b48d30235df2e55a1228871390.png

Dokladnie jak powyzej panowie wspomnieli, nie jest nigdzie napisane ze czek albo money order musi byc wydany przez was - wydaje mi sie, ze jezeli czek wystawia rodzice na odpowiednia kwote, payable to US department of homeland security i gdzies na czeku wpiszecie alien number i zalaczycie do waszej formy to powinno byc okej. Jak cos, mozecie sie rowniez skontaktowac z ambasada i zobaczyc co oni wam powiedza. 

@kzieludzisiaj czytalam instrukcje do n400 i odkad mozna skladac ta forme online to mozna tez zaplacic karta, nawet za darmo, ale wyglada na to, ze tylko niektore formy sa technologicznie posuniete :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...