Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, nie ma jeszcze osobnego wątku na DV2022 a ja właśnie w tej sprawie :)  

Zostałam wylosowana, CN poniżej 7.5 tys., rejestrowałam się jako panna. Teraz jestem zaręczona, z terminem ślubu na wrzesień tego roku. I czy czekać z wypełnieniem DS260 do tego czasu, czy wypełniać sama. Słyszałam, że lepiej aby rejestrowało się małżeństwo, bo wtedy jest łatwiej z całym procesem. A z tego co wiem nie było jeszcze rozmów z DV2021 zatem na pewno rozmowy DV2022 nie rozpoczną się z październiku - czy ktoś może potwierdzić lub wyprowadzić mnie z błędu? Z góry serdecznie dziękuję! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do slubu to odpowiedz rzeczywiscie juz byla w tamtym watku.

20 minutes ago, katarzyna_gawor said:

A z tego co wiem nie było jeszcze rozmów z DV2021 zatem na pewno rozmowy DV2022 nie rozpoczną się z październiku - czy ktoś może potwierdzić lub wyprowadzić mnie z błędu?

To nie jest prawda. Raz, ze rozmowy z DV21 biednie, bo biednie ale trwaja. Dwa, ze definitywnie koncza sie 30 wrzesnia 2021, a DV22 zaczyna sie w pazdzierniku. Namieszac moga tylko wyroki sadowe, ale tym sie bedziemy przejmowac kiedy takowe zapadna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...