Skocz do zawartości

Loteria wizowa - zgłoszenie/wniosek


Astor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,jestem tutaj nowy,szukam odpowiedzi na temat loterii wizowej,wcześniej kontaktowałem się w tej sprawie z Ambasadą i napisałem również do KCC jednak odpowiedzi ani z Ambasady ani z KCC nie otrzymałem,może ktoś z was będzie znał odpowiedź i będzie w stanie pomóc.Sprawa niby prosta ale jest jeden problem,wiadomo że wypełniając wniosek do loterii trzeba wpisać aktualne dane,ewentualnie później jak coś się zmieni poprosić o odblokowanie.Dosłownie parę dni temu wzięliśmy z narzeczoną ślub cywilny i żona przyjęła moje nazwisko i to ona będzie wypisywała wniosek bo spełnia kryteria,wiemy że paszport po zmianie nazwiska jest jeszcze ważny.We wniosku wypisujemy min.dane osobowe i paszportowe i teraz jak postąpić,wiadomo że wpisze że jest mężatką ale co z nazwiskiem,na paszporcie nazwisko panieńskie inne niż przyjęła ale paszport jest ważny,z kolei jak wpisze w danych osobowych nowe nazwisko to nie będzie zgadzało się z danymi w paszporcie,więc pytanie do was czy wpisać takie dane jak w paszporcie i poprzednie nazwisko w danych osobowych które pokryje się z danymi w paszporcie i po zmianie paszportu na nowe nazwisko dopiero pisać o odblokowanie do KCC żeby zaktualizować,czy macie inny pomysł jak postąpić? Mam nadzieję że nie pogmatwałem sprawy,z góry dziękuję za każdą pomoc/wiadomość 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Astor said:

Witaj napisałem o zgłoszeniu do loterii

Zgloszen do loterii nie da sie edytowac, ani nie da sie ich "odblokowac". KCC nie odpowiada na listy potencjalnych wygranych, bo jest kazdego roku ponad 10M. Dlatego Twoje pytanie wzbudzilo we mnie dysonans poznawczy...

Co do pytania to nie wiem. Mogla Zona  "pare dni temu" - 1 zglosic sie jeszcze jako panna, a teraz zupelnie nie potrzebnie stworzyliscie sobie problem. Rozumiem, ze na nowy paszport przed 9 listopada nie ma co liczyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Astor napisał:

Dzięki za odpowiedź,wiem że nowy  paszport rozwiązałby sprawę ale mają na to 30 dni a musieliby zmieścić się w dwa tygodnie,więc chyba sprawa przegrana 

Teraz paszport to niemalże od ręki. Wyrabiałem ostatnio dla dziecka to 4 dni robocze. W zeszłym roku z żoną mieliśmy po tygodniu paszporty do odbioru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...