Skocz do zawartości

DV2023 - zdjęcie dziecka


Duba91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Do tej pory wypełniałem wiosek DV nie mając dziecka (ba nawet zostaliśmy z żoną wylosowani DV2020 - dzięki COVID za anulację numeru) , ale teraz mamy już dziecko i tu moje pytanie.
Dodanie zdjęcia którego wymagają jest dosyć trudne w przypadku niemowlaka, w związku z tym moje pytanie, jak wygląda sytuacja w której zdjęcie dziecka odbiega od standardów, np. dziecko sie smieje na zdjeciu albo jest krzywo ustawione. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minutes ago, Duba91 said:

Witam!

Do tej pory wypełniałem wiosek DV nie mając dziecka (ba nawet zostaliśmy z żoną wylosowani DV2020 - dzięki COVID za anulację numeru) , ale teraz mamy już dziecko i tu moje pytanie.
Dodanie zdjęcia którego wymagają jest dosyć trudne w przypadku niemowlaka, w związku z tym moje pytanie, jak wygląda sytuacja w której zdjęcie dziecka odbiega od standardów, np. dziecko sie smieje na zdjeciu albo jest krzywo ustawione. 

Trudne, ale nie niemozliwe. Probuj, az sie uda i zdjecie bedzie sensowne. Wiem, bo do "wygranej" przez ze mnie loterii robilem zdjecie Synowi jak mial 5 tygodni. Potem na wszelki wypadek robilem jeszcze zdjecie jak mial 1 rok i 5 tygodni... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...