Skocz do zawartości

Departament stanu


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
27 minutes ago, nergil said:

Witam mam pytanko odnośnie esty..  sprawa wygląda tak.. miałem w przyszłości odmowę wizy,powód jadę do pracy no i robiłem estę też odmowa mam sie starać o wizę w departamencie stanu? Chodzi o Ambasadę USA? bo nie rozumiem

Czego konkretnie nie rozumiesz ? O wize sie starasz w ambasadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, nergil said:

Ok no dzięki ,zmylił mnie ten departament stanu.. szkoda bo niby znieśli te wizy a i tak nie dają esty.. nic się w tej kwestii nie zmieniło

Nie dostales ESTY bo chciales zlamac prawo chcac jechac do pracy na wizie B2 i masz w papierach odmowe wizy. Generalnie ludzie moga wyjezdzac na ESTA bez problemow.

(Wiz nie zniesli)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Roelka v.2 napisał:

Nie dostales ESTY bo chciales zlamac prawo chcac jechac do pracy na wizie B2 i masz w papierach odmowe wizy. Generalnie ludzie moga wyjezdzac na ESTA bez problemow.

(Wiz nie zniesli)

No wlasnie nie chciałem jechać do pracy, starałem się o turystyczną wizę i wyjazd miał być typowo turystyczny.. odmówili mi a artykuł który podali to taki że każdy starający się o wizę turystyczną jest potencjalnym imigrantem.. kupy się nie trzyma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, nergil said:

No wlasnie nie chciałem jechać do pracy, starałem się o turystyczną wizę i wyjazd miał być typowo turystyczny.. odmówili mi a artykuł który podali to taki że każdy starający się o wizę turystyczną jest potencjalnym imigrantem.. kupy się nie trzyma

Tak czasami jest. Na aplikujacym lezy ciezar udowodnienia, ze nie leci do USA w celach imigracyjnych. Widocznie ich nie przekonales.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Roelka v.2 napisał:

Tak czasami jest. Na aplikujacym lezy ciezar udowodnienia, ze nie leci do USA w celach imigracyjnych. Widocznie ich nie przekonales.

A weś to udowodnij.. ktoś jak ma zamiar tam zostać to i tak zostanie.. udowodnić to jedynie można w taki sposób że się tam poleci i wróci,wtedy zobaczą kto rzeczywiście mówi prawdę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udowadnia sie majac stabilna, dobrze platna prace w Polsce, rodzine, dom, i historie podrozy i powrotow z USA. To wszystko zmienia prawdopodobnosc ze ktos bedzie chcial zostac nielegalnie. A ze jak ktos ma zamiar to i tak zostanie -- nikt tego nie wie lepiej niz departament stanu. Wlasnie przez takich nie udalo Ci sie dostac wizy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kzielu zablokował ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...