Skocz do zawartości

Ubezpieczenie zdrowotne - dla kogos bez Social Security Number


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Obecnie przebywam na odpowiedniku wizy G - zakupilem ubezpieczenie z geoblue travel insurance, mam problem ze zrozumieniem ponizszych "parametrow":

Outside U.S. Deductible: $10,000
Inside U.S. In Network: $10,000
Inside U.S. Out of Network: $10,000
Coinsurance Maximum: $10,000

Z tego co zrozumialem: jezeli rachunek za leczenie bedzie wynosil np. 200 000 - zaplace max : 10 000 (coinsurance) i 10 000 (deductible) - czyli 20k max? - Czy jest to dobre ubezpieczenie? Premium wynosi okolo 370 USD - jest cos lepszego dla kogos na takiej wizie (wiza specjalistyczna, nie mam social security number, jest to wiza nie - imigracyjna, pracuje jako inzynier konsultant dla jednej z organizacjii rzadowych). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, MUTABA said:

Witam, Obecnie przebywam na odpowiedniku wizy G - zakupilem ubezpieczenie z geoblue travel insurance, mam problem ze zrozumieniem ponizszych "parametrow":

Outside U.S. Deductible: $10,000
Inside U.S. In Network: $10,000
Inside U.S. Out of Network: $10,000
Coinsurance Maximum: $10,000

Z tego co zrozumialem: jezeli rachunek za leczenie bedzie wynosil np. 200 000 - zaplace max : 10 000 (coinsurance) i 10 000 (deductible) - czyli 20k max? - Czy jest to dobre ubezpieczenie? Premium wynosi okolo 370 USD - jest cos lepszego dla kogos na takiej wizie (wiza specjalistyczna, nie mam social security number, jest to wiza nie - imigracyjna, pracuje jako inzynier konsultant dla jednej z organizacjii rzadowych). 

Za malo informacji - jezeli to sa deductibles - to jest beznadziejne (co sam juz powinienes wiedziec jezeli to $10k nie pokrywa ono zupelnie nic a jezeli placisz $370 miesiecznie to wydajesz rocznie $14,400 zeby te ubezpieczenie cokolwiek pokrylo. Czy znajdziesz cos lepszego komercyjnie - watpie ale szczerze mowiac to nigdy nie szukalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...