Skocz do zawartości

Grzybobranie


tazbierek

Rekomendowane odpowiedzi

22 minutes ago, Roelka v.2 said:

W Ameryce ktos zbiera grzyby?

Opowiadalam kiedys mezowi jak to czesto chodzilam z rodzicami na grzyby do lasu... nie rozumial o co mi chodzi i mowil ze nie zna nikogo w USA kto by szukal grzybow po lasach lol. 

dlatego napisalem ze to taka Polska rozrywka. :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minutes ago, mola said:

Na grzyby to najlepiej się wybrać do Oregonu. Tam są legalne. W Illinois obywatele mogą rozerwać się wyłącznie na trawie :ph34r::lol::P

W IL to nie :D wiem o Colorado ale troche daleko. Myslalem czy ktos nie szukal blizej IL np michigan wlasnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minutes ago, Roelka v.2 said:

W Ameryce ktos zbiera grzyby?

Zdziwilabys sie ile ludzi tu zbiera grzyby. Mam znajomych ktorzy dostarczaja wiekszosc grzybow do dwoch pobliskich Whole Foods i chi-chi marketow. Jak najbardziej Amerykanie, z tym ze gourmet cooks wiec sam fakt jedzenia grzybow nie jest dla nich obcy. Ale fakt, to jest dosyc nowe hobby dla USA. 

Edytowane przez katlia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, tazbierek napisał:

dlatego napisalem ze to taka Polska rozrywka. :D

 

Pod warunkiem że przybędzie się wcześniej, przed "ruskimi". Ci idą tyrralierą i nic po nich nie zostaje. 

3 minuty temu, mola napisał:

To prawda, potwierdzam w ciemno bo teraz nie mam czasu kliknąć. Niestety, ostatni sezon, z powodu suchej jesieni był bezgrzybowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, katlia napisał:

Zdziwilabys sie ile ludzi tu zbiera grzyby. Mam znajomych ktorzy dostarczaja wiekszosc grzybow do dwoch pobliskich Whole Foods i chi-chi marketow. Jak najbardziej Amerykanie, z tym ze gourmet cooks wiec sam fakt jedzenia grzybow nie jest dla nich obcy. Ale fakt, to jest dosyc nowe hobby dla USA. 

Też spotykam Amerykanów. Kiedyś poznałem takiego, który zbierał i dostarczał do restauracji. Oddał nam chyba z dziesięć kani mowiac: tego nikt nie kupi ale wiem że Polacy to lubią. 

  • Like 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...