Skocz do zawartości

SEVIS opłata jak zapłacić w Polsce Western Union


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam problem z opłaceniem SEVIS, wypełniłem wszystkie dane na fmjfee.com i następnie przekierowało mnie do formy płatności. Do wyboru była karta kredytowa oraz Check/Money Order, po kliknięciu karty przeniosło mnie do następnej sekcji. Była możliwość powrotu i zmiany więc wróciłem się chcąc zobaczyć jak wygląda ta druga opcja i tu niestety jak ją wybrałem to możliwości powrotu nie ma.

Dostałem coupon na płatność przez Western Union Quick Pay, instrukcja jest następująca:

Cytat

PAYMENT BY WESTERN UNION
• Print this coupon and take it to your local Western Union (visit www.westernunion.com to find the nearest location to you)
• Present this coupon and your payment to the Western Union Agent
• Payment will be linked to the Form I-901 and your online Payment Confirmation will be available immediately at www.fmjfee.com

 

według couponu, te 3 pola powinny być wystarczające do wykonania płatności:

Cytat

Western Union Form Fields (Required)
Company Name (or Code City): SEVISFEE
Account Number: (mój indywidualny numer)
Amount: $(kwota)

 

Tu jest również instrukcja do tego ze strony amerykańskiego gov:

https://www.ice.gov/sevis/i901/wu-instructions

 

Czy ktoś wie w jaki sposób można to opłacić będąc w Polsce? Próbowałem w banku PKO BP oraz w kantorach, które są wylistowane na stronie WesternUnion, jednak nigdzie nie chciali mi zrealizować płatności na te 3 dane - wszędzie oferowali przelewy tylko na konkretną osobę i zazwyczaj w PLN a nie USD. W PKO BP znaleźli możliwość płatności na firmę przez USD ale nie wskakiwała żadna taka firma jak SEVISFEE.

 

Czy można ewentualnie kliknąć kolejny raz "PAY I-901 FEE" na ten sam SEVIS, zapłacić przez credit card a poprzedni coupon z Western Union pozostawić nieopłacony?

Edytowane przez mjo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...