Skocz do zawartości

DV 2024 - kiedy rusza + pytania odnośnie wypełniania eDV


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Oficjalna instrukcja już opublikowana: https://travel.state.gov/content/dam/visas/Diversity-Visa/DV-Instructions-Translations/DV-2024-Instructions-Translations/DV-2024-Instructions-English.pdf

Potwierdzony brak wymogu paszportu.

Quote

Applicants must submit entries for the DV-2024 program electronically at dvprogram.state.gov between 12:00 pm (noon), Eastern Daylight Time (EDT) (GMT-4), Wednesday, October 5, 2022, and 12:00 pm (noon), Eastern Standard Time (EST) (GMT-5), Tuesday, November  8, 2022.  Do not wait until the last week of the registration period to enter as heavy demand may result in website delays.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.09.2022 o 19:29, Xarthisius napisał:

Page not found

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, to mój pierwszy post tutaj.

Rozważam wzięcie udziału w nadchodzącej loterii wizowej. Jestem żonaty, mamy córkę, spełniamy wszelkie wymogi. W internecie wyczytałem, że "Każdy wylosowany może zabrać ze sobą do USA najbliższą rodzinę - małżonków i dzieci do lat 21. Wynika z tego, że wypełniając zgłoszenie na każdego z małżonków podwajamy szansę wylosowania." (źródło: https://loteria-wizowa.pl/jakie-jest-prawdopodobienstwo-wygrania-zielonej-karty-w-loterii-wizowej/ ).

W przypadku wygranej loterii- to ja byłbym osobą, która procesuje cały proces (konsul itd),  najpierw pojechałaby się rozejrzeć, poszukać pracy i po jakimś czasie ściągnąć żonę i dziecko. Jak sytuacja wyglądałaby, gdyby to żona, a nie ja wygrała loterię? Czy to ona musiałaby wszystko procesować w Polsce, a ja i tak mógłbym pojechać do Stanów pierwszy? Bo jak rozumiem, każdy członek naszej rodziny otrzymałby GC. Z góry dzięki za odpowiedź.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...