Skocz do zawartości

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 29.05.2017 in all areas

 1. 2 points
  Wytlumaczylismy co możesz legalnie zrobić. K1 na przykład. Ale wolisz popełnić visa fraud więc nie wiem o czym chcesz gadać. Na granicy mow prawdę. Sklamiesz i na przykład urzędnik przejrzy twój telefon i bagaż i znajdzie dowody na to że planujesz zostać na turystycznej. I dostaniesz bana na jakikolwiek pobyt w USA. Powodzenia. Ja po prostu nie lubię typu człowieka który zamiast robić coś tak jak trzeba będzie łamać zasady bo nie chce mu się czekać czy coś.
 2. 1 point
 3. 1 point
  Ja byłam dzisiaj u dr Gajera i na Warynskiego i mogę opisać wszystko. Na Warynskiego byłam ok 10, zrobili mi rtg klatki i pobrali krew i mocz. Zapłaciłam ok 200zl, wzięli tez ode mnie jedno zdjecie wizowe. Po 12 miałam wyniki. Wszystko zorganizowane bardzo sprawnie, dostałam rtg na płytce i dwie koperty z wynikami, badanie moczu zostało elektronicznie przesłane do gabinetu dr Gajera. Potem pojechałam sobie do Łazienek Królewskich bo nigdy nie byłam i na Wilanow do lekarza. Byłam godzinę wczesniej, jakos tak sprawnie mi to wyszło a nie było ludzi, wobec tego zostałam przyjęta wczesniej pan doktor bardzo profesjonalny i miły, dokładnie wszystko wytłumaczył i dokładnie mnie zbadał, wypytywał o rożne rzeczy, troche pożartował. Dał mi dwie szczepionki, ktore zalecił zrobic, ponieważ moje straciły ważność : błonica, tężec, krztusiec i Odra, świnka, różyczka. Nie sa one obowiązkowe do K1 ale do aosu juz tak. Dał mi potwierdzenie wykonania tych szczepień. Miałam ze sobą swoja karte szczepień z przychodni i z niej doktor rowniez korzystał. Wziął rowniez 3 zdjęcia wizowe. Całość badań doktor wysyła juz samodzielnie do ambasady, ponieważ wyniki moczu jako ze badania robiłam dzis rano, sa przesyłane dopiero po kilku dniach. Zapłaciłam u doktora 520zl za wszystko. Ogolnie bardzo sprawnie poszło. Mogłam wstać ze 2h pózniej i przyjechać późniejszym busem i spokojnie bym zdążyła, ale chociaż zobaczyłam Łazienki
 4. 1 point
  Napisanie do ambasady nic nie da. Jeśli chcesz tylko zwiedzać to aplikuj o wizę turystyczną.
 5. 1 point
  Ja 1.06 Daj znać, co powie dr Gajer. Mam nadzieje, że moje dokumenty już wysłał do ambasady.
 6. 1 point
  Ja bym troche pojezdzil po podworku zanim znow bym poszedl po wize.
 7. 1 point
  HAS NOT BEEN SELECTED Biorę udział odkąd dowiedziałem się, że losowania są online i jest to już moje 3 podejście. Jestem już po 2 piwie i chciałbym w tym miejscu pozdrowić wszystkich próbujących zmienić coś w swoim życiu (zarówno w ten jak i w inny bardziej zależny od samego siebie sposób). Oczywiście tak jak wszyscy liczyłem, że to nadejdzie w tym roku, ale losowanie z samej natury jest czymś na co nie ma się wpływu (oczywiście poza brakiem udziału w loterii) więc chyba nie warto zaprzątać sobie nim zbytnio głowy. Do zobaczenia w przyszłym roku w tym samym miejscu o podobnej porze.
×