Skocz do zawartości

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 30.12.2017 in all areas

 1. 2 points
  MMK ma obywatelstwo tak samo jak Cejrowski. Przecież wystarczy pójść I poprosić [emoji16]
 2. 1 point
  Przyjechał do USA w 1988 , więc trochę czasu tam jest .Kiedyś było łatwiej dostać GC i obywatelstwo.Poza tym przez pewien czas mógł przebywać z powodu korespondenta telewizyjnego. Druga sprawa on ma różne firmy , które jak sam podaje w swoich książkach przynoszą mu ponad milion dolarów rocznie zysku. Więc wiza biznesowa też by wchodziła w grę.
 3. 1 point
  Curus sie urodziła w Meksyku ale ciekawe na jakiej podstawie zdobyła obywatelstwo.. Rosati, tez nie bardzo wiem jak. Gorniaczka to przynajmniej ma sens. Krupa tez. Ale ta gwiazda pudelka, która samochod pod choinkę dostała to czarna magia
 4. 1 point
 5. 1 point
  Myślę, że na wschodzie też znajdzie sie sporo rzeczy do zobaczenia - po prostu ja zdecydowałem żeby pojechać na zachód, bo z tamtym rejonie wiecej chciałem zobaczyc. Myśle, że kiedyś uda mi sie wybrać w podróż po wschodnim wybrzeżu. Proponuję zrobić listę miejsc, które najbardziej chcesz odwiedzić, nanieść na mapę i ocenić czy uda się to wszystko zobaczyć. Jeżeli DC jest najważniejszym punktem to NY jest blisko, wiec nie bedzie chyba problemem zahaczyć na dzien lub dwa. Sporo osób które podróżują po wschodzie stanów wybierają Florydę, Filadelfię, Niagarę, Chicago, Nowy Orlean, ale jeżeli chciałbyś to wszystko ogarnąć to wtedy trzeba się przygotować, że dużą cześć wakacji spędzisz w aucie.
 6. 1 point
  Jak wezmiecie ślub po otrzymaniu jednego z was zielonej karty, to bedzie trzeba rozpocząć proces sponsorowania. Małżonek będzie czekał 2 lata na zielona kartę, od rozpoczęcia procesu. Nie rozdzielaja rodzin... hahhah.
×