Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 04/05/2018 in all areas

 1. 5 points
  Niech będzie odliczane: http://itsalmo.st/#dv2019
 2. 1 point
  Ja wam moge o tym ksiazke napisac. Te 5 lat znajomosci i 3 lata zwiazku bez spotkania to rzeczywiscie troche slabe, no ale nie mnie oceniac. Te tlumaczenie, ze dziecko i ze facet nie jest zainteresowany zwiedzaniem Polski tez troche niebardzo, no ale nevermind. Zalozmy, ze wydacie te kolejne $160 na wniosek, pojdziesz na rozmowe i pierwsze pytanie dostaniesz - co sie zmienilo w Pani zyciu od ostatniej wizyty, to co powiesz, jesli jak sama powiedzialas, nic raczej w Twoim zyciu przez nastepne 3 lata sie nie zmieni? Moze zaoszczedzcie te $160 na wycieczke gdziekolwiek indziej. Jesli facet nie chce (?!) przyleciec tu, to spotkajcie sie gdzies indziej. Ale jezeli ja bylabym w takiej sytuacji jak Ty, z odmowa wizy, a facet dalej mi mowi, ze on nie jest zainteresowany przyjazdem tutaj to serio bym sie zastanowila nad takim czyms. Ale masz dopiero 21 lat, wiec moze jeszcze nie rozumiesz o czym my tutaj troche bardziej doswiadczeni ludzie w zwiazkach piszemy. Nie zebym sie jakos chwalila, czy zalila, czy cokolwiek, ale od kilku miesiecy odkad jestem singlem i poznaje ludzi online, dla niektorych nie bylo problemem jechac 2 godziny w jedna strone, zeby sie spotkac po 2 dniach pisania. Moze slabe porownanie, ale jak komus zalezy, to nie ma wymowek. Mimo wszystko powodzenia.
 3. 1 point
  Nie no czemu ostatnia, Trump straszy i straszy ale jakoś to idzie. Liczę że z likwidacją loterii będzie jak z obniżkami podatków w Polsce
 4. 1 point
  A co jest w nim konkretnie obrazliwego ? Obrazliwe jest zarzucanie komus czytania bez zrozumienia jak sie samemu nie specjalnie wie o czym sie mowi albo przeczytalo sie bez zrozumienia (ktora to byla opcja - 1 czy 2 ?). A ze nazywam rzeczy po imieniu - to najmocniej przepraszam
 5. 1 point
  @scarabDzwoń do Ambasady na Pięknej w g. 14-16.
 6. 1 point
  Facet stracił szansę na loterie z nie swojej winy. Nigdzie nie ma informacji o konieczności śledzenia tego co se dzieje aż do maja. a tak btw. to taki kwaśnym polactwem bije że masakra, zamiast pocieszyć to każdy dogryza i swoją szpilę stara się upchnąć.
 7. 1 point
  Mówię serio. Ja osobiście uważam że pomyłka będzie po stronie uczestnika, zapewne błędny email ew. nieprzejrzany spam. Natomiast jeśli rzeczywiście nie była to jego wina, to wskaż mi proszę argumenty za nie ubieganiem się o zadośćuczynienie? Może nie wiem o czymś, albo nie zdaje sobie z czegoś sprawy (proszę bez uszczypliwości).
 8. 1 point
  Po prawidłowym złożeniu wniosku pojawia się strona że wniosek jest przyjęty( na zielono) z numerem ( który trzeba zachować ) zrobiłem zrzut ekranu po przyjęciu wniosku, a żadnego meila nie trzymałem ... Nic nie rozumiesz... stosowałem się do zasad określonych przez konsulat ( dokładny opis po złożeniu formularza ) Które brzmią "złóż wniosek , zachowaj numer ( potwierdzenie ) i czekaj do maja, moze Cię wylosujemy Gdzie jest napisane/powiedziane/wspomniane.... "sprawdzaj stronę codziennie bo zgłoszenia mogą przepaść, lub że może być restart loterii" Nigdzie nie jest napisane, powiedziane.
 9. 1 point
  Zawsze tylko śledziłem watki, ale tutaj muszę się wypowiedzieć. Jeśli uważasz, że zostałeś oszukany wytocz sprawę sądową. Mówię całkiem serio. Jeśli uważasz że zostałeś oszukany i potrafisz udowodnić to przed sądem to na co czekasz? W ramach zadośćuczynienia możesz żądać np. przyznania zielonej karty, którą miałeś szansę wygrać.
 10. -1 points
  Nie tylko w USA trzeba swoich spraw pilnować sly. Niestety są na tym świecie ludzie (czasami mam wrażenie, że jest ich coraz więcej), którzy są bardzo roszczeniowi i uważają, że inni będą coś robić za nich, bo im się "należy".
×
×
 • Create New...