Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 12/25/2018 in all areas

  1. 3 points
    Predzej wigilijnego indyka nawet sie pozamienialam ze wspolpracownikami bo wypadalo ze w wigilie i swieto bede miec wolne, ale ze nie mam tu rodziny a jeszcze nie jestem na tyle zzyta z nikim w KY zeby te dni celebrowac z innymi, to oddalam te dni wolne tym ktorzy chca je spedzic z rodzina. Widzac ich radoche czulam sie jakbym dala im prezent na swieta
  2. 2 points
    Trochę za późno na to, rzeczywiście jest taka grupa robocza, pełne dane publicznie dostępne, jej prace nie są utajnione. I oczywiście jest to organ przygotowawczy Rady Europejskiej i nie ma nic wspólnego z KE. Także nie dość, ze nie wiesz dla kogo pracujesz, to nawet nie rozumiesz słów zawartych w nazwie grupy, bo jej pełna nazwa to Maszrek/Maghreb. Miałaś 50% szans na wybranie słowa odnoszącego się do bliskiego wschodu i wybrałaś błędne. Jakie są kryteria żeby zostać takim delegatem, oprócz przynależności partyjnej, wyczuwalne tętno?
  3. 2 points
    Mojemu nowemu pracownikowi pokazałem tradycyjna suwmiarke z analogowym noniuszem. Chyba jeszcze mu zdziwienie nie przeszlo.
×
×
  • Create New...