Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 04/04/2020 in all areas

 1. 1 point
  W każdej branży się trafi taki co kokosy trzepie, ale to nie znaczy ze każda branża jako ogół dobrze płaci a kolega z Lidla notabene podpada pod retail a nie logistykę i transport. A tak całkiem na marginesie to do Lidla mam mega szacunek. Był to kiedyś mój klient korporacyjny i pracują zupełnie inaczej niż inne sieci, niemiecki HQ trzyma łapę na każdej dezycji i promocji, nawet zagranicznej, wszystko jest bardzo przemyślne i solidne. I udało im się wejść na amerykański rynek co jest bardzo trudne biorąc pod uwagę różniące kulturowe i komercyjne realia. Walmart na podbijaniu Europy poległ
 2. 1 point
  W takim wypadku, najbardziej beda sie liczyly nie stopnie, a wynik na SAT II.
 3. 1 point
  O to ja bym sie nie martwila. College tu sa przyzwyczajone do miedzynarodowych uczniow, znaja realia/wymagania w szkolach w innych krajach, i umieja ocenic Twoja transcript w kontekstcie polskiej oswiaty. Nie bedziesz pierwsza czy ostatnia kandydatka z Polski. Niemniej, wiekszosc tych, ktorzy sie dostali na takie uczelnie maja prawie perfekcyjne stopnie, wspaniale wyniki na SAT i SAT II, i imponujace extracurricular activities.
 4. 1 point
  Citi Global Transfer https://www.online.citibank.pl/konta/konto-walutowe.html
 5. 1 point
  A ja postanowiłam, że sobie sama uszyje. Jutro muszę jakiś materiał znaleźć, już obejrzałam sobie parę filmików, wygląda dość łatwo. Wyciągnę maszynę do szycia i zobaczymy co z tego wyjdzie.
 6. 1 point
  Ja wlasnie w basemencie znalazlem dwie, nieuzywane, nowiutkie, zapakowane - maski N95 ! Jakbym zyle zlota odkryl... Poczekam z pare dni i na ebay wystawie po $100 za sztuke... (zart oczywiscie) (kupilem kiedys 3-pak jak rozmontowywalem bebnowe hamulce w '65 Mustangu ktory mial azbestowe klocki bo takie sie wtedy uzywalo...)
 7. 1 point
  A my w niedzielę 12go będziemy mieli brunch: połączenie Wielkanocy i Paschy. Na przystawkę śledzik, potem rosół z kury z kulkami z macy, brisket z plackami z cukinii i cymesem, na deser kugel waniliowy i babka Mieszkamy teraz w budynku gdzie jest Trader Joe's, jutro zrobię sobie burkę z worków na śmieci i pójdę kupić narcyze Dziś piękna i słoneczna pogoda była, cały dzień okna otwarte!
 8. 1 point
  Nie wiem jak je przeoczylem bo w Norfolk / VA Beach bywalem dosc czesto w swoim czasie.... Jakies Crocsy bym kupil albo cos...
×
×
 • Create New...