Jump to content

Dinozaur

Użytkownik
 • Content Count

  63
 • Joined

Community Reputation

0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Gratuluję wszystkim wylosowanym i życzę powodzenia
 2. Po pierwsze zawsze pisz prawdę we wnioskach. Nie mogę zrozumieć twojego dylematu. Co oznacza kto pierwszy ten lepszy? czy chodzi o to, że w sierpniu zaczną rozpatrywać zgłoszenia od najwcześniej wysłanych (i ktoś kto miał wyższy numer a wysłał wcześniej wniosek to pójdzie pierwszy na rozmowe niż ten co miał niższy numer a wysłał później wniosek) czy będą rozpatrywać osoby z numerem od najniższego wylosowanego i wtedy zobaczą czy ktoś już ma zładowany w systemie wniosek czy nie?
 3. a mnie ciekawi czy to prawda, że nie puszczają osób, które kiedyś chodziły do psychiatry z depresją. miał ktoś takie doświadczenia u siebie lub znajomych? kolega taki podał powód u żony, ale mam wątpliwości czy to prawda. Czasem jest tak, że ludzie nie powiedzą ci prawdy i cos gorszego było problemem w dostaniu wizy
 4. Zazdzwoń do byłej żony i zapytaj. A tak na poważnie to nie możesz wniosku do sądu przesłać, żeby Ci powiedzieli? To chyba lepsze niż pisanie czegokolwiek byle było
 5. a mi się tak przypomniało przy okazji, czy ten przepis, że trzeba podawać wszystkie adresy, e-maile, numery telefonu i historię podróży z ostatnich pięciu lat to on już wszedł w życie? Bo dużo osób od tego czasu jak o tym mówiono to składało wniosek o wizę, ale nikt nic o tym nie wspominał tutaj na forum takiego
 6. Pani Karino, również potrzebuję Pani pomocy i nie wiem gdzie napisać, żeby się z Panią skontaktować (wiadomości na priv z września tamtego roku jeszcze nie zostały odczytane). Jeżeli kiedyś miałaby Pani chwilkę na zostawienie mi kontaktu do siebie to z góry bardzo dziękuję.
 7. Tak, pies ma czip, ale paszportu jeszcze nie. Wiem, że psie paszporty i wymagane szczepienia załatwia się w wybranych placówkach weterynaryjnych. Najbardziej problematyczny jest jednak sam lot. Duże psy często można przewozić jedynie drogą cargo, w luku bagażowym. To troche przerażające i dla psa i dla właściciela. Pewnie sporo osób wyprowadzających się na stałe do USA jakoś zabrało ze sobą swojego pupila, więc za wszelkie rady z góry bardzo dziękuję.
 8. Witajcie Czy wiecie może jak przetransportować psa samolotem do USA? To jest duży pies, do transportera się nie zmieści (Amik jest bernardynem). Czy to jest w ogóle możliwe i ile kosztuje? Czy ktoś ma jakieś doświadczenia. Sprawa nie jest pilna, ale trzeba kupić wcześniej bilety, żeby były w miarę tanie.
 9. Przepraszam za moją ignorancję, bo nigdy taka sytuacja mnie nie spotkała i raczej nigdy mnie nie będzie dotyczyła, żeby tyle pieniędzy w gotówce przewozić, ale czy to oznacza, że oni te pieniądze po prostu zabierają i nie ma mozliwości ich odzyskania? nawet jeśli to legalnie zarobione pieniądze i można to udowodnić?
 10. Ma to sens. Moja znajoma usuwała zęba w Polsce i poza ubezpieczeniem zapłaciła tylko 120 złotych... Różnica ogromna
 11. bardzo dużo. Czy podstawowe ubezpieczenie pokrywa takie nagłe zabiegi bolących zębów?
 12. Dzień dobry, Czy możecie polecić jakąś sieć punktów stomatologicznych/ortodontycznych w USA która zajmuje się aparatami stałymi na zęby? Aparat ma być nie dla mnie, ale ktoś mnie poprosił o zadanie tego pytania. Ile płaciliście za swoje aparaty? Ile kosztuje mniej więcej zwykłe wyrwanie zęba (ze znieczuleniem)?
×
×
 • Create New...