Skocz do zawartości

Prosze O Pomoc- Las Vegas


mirr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wybieram sie pod koniec lutego do Las Vegas.

W zwiazku z tym mam prosbe czy mozecie polecic mi jakis adapartament lub motel z miesiecznym rentem w miare blisko stripa, tani i zarazem bezpieczny ? Wiem ze dwie rzeczy a mianowicie strip i bezpieczenstwo w Vegas ciezko polaczyc. Wylatuje sam, nie mam tam zadnych znajomych. Przez internet zarezerwowalem sobie juz pokoj na kilka dni w jednym z casyn ($30 za noc od pon - piatku) Licze ze zanim skonczy sie ostatnia doba hotelowa znajde juz lokum na stale.

Slyszalem o studentach bawiacych w vegas z W&T ktorzy zatrzymywali sie w Harbor Island... myslalem zeby tam uderzyc, niestety jak przeczytalem rankingi i opinie o tym miejscu... zabojstwa, kradzieze, sutenerzy, prostytutki to nabralem watpliwosci.... czy faktycznie tak jest okropnie, dlaczego Polacy sie nie skarza tylko Amerykanie, etc ?

Prosze o jakies wskazowki, rady, informacje, szczegolnie od osob ktore juz tam byly i mialy podobne watpliowsci. Do wyjazdu coraz blizej a ja czym bardziej zaglebiam sie w temat "apartameny w vegas" tym wiekszy mam metlik w glowie... co, gdzie, jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Nawet jak bedziesz pracowac na stripie to niekoniecznie musisz na nim, czy kolo niego mieszkac. W Vegas dziala bardzo dobrze komunikacja autobusowa, wiem bo kiedys sam czesto z niej korzysalem, wiec mozna wszedzie dojechac bez problemu. Zabiera to troche czasu i trzeba sie przesiadac, ale da sie dojechac. Pozatym jak jedziesz na kilka miesiecy, to kup jakiegos rzecha za 1500-2500$ zeby tylko jezdzil i problem masz z glowy. Henderson jest dobrym miejscem do mieszkania, nie w centrum vegas, ale jak masz czym jezdzic to 10 minut na stripa (albo i mniej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

harbor island :] mieszkalem tam przez pare miesiecy gdy bylem w 2004 na worku, wtedy bylo ok bo bylo tam okolo 130 polakow, ale tak samemu to balbym sie tam zamieszkac ;)

ja tez jestem na praktykach w vegas zostalo mi jeszcze kilka miesiecy ale pewnie jeszcze tu troche zostane bo zamierzam zmienic status na f1. co do okolic stripa to polecam zachodnia strone miasta np okolice decatour sa ok, duzo lepsze niz tu gdzie ja mieskzam :) maryland. mozesz wynajac motel ale napewno taniej cie wyjdzie jakies studio.

tak jak juz kolega wczesniej stwierdzil w vegas nie ma problemu z poruszaniem sie bo autobusy kursuja 24h no ale wiadomo zawsze latwiej majac wlasny woz! jesli masz jakies pytania to wal na priva!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

WITAM

JA MIESZKAM W VEGAS OD PONAD ROKU .

CHETNIE TOBIE POMOGE ,ZRESZTA W ZESZLYM ROKU STUDENTOM TEZ POMAGALEM BEZINTERESOWNIE BO MI TEZ KTOS TAKI POMOGL NA POCZATKU I TO NIE POLAK.

6.NIEWIEM CZY CHCESZ TAK DUZO WYDAWAC NA POCZATEK NA NOCLEG ,BO SPOKOJNIE NA NOCKE LUB DWIE MOZESZ UDERZYC DO HOSTELU TO JEST KOSZT KOLO 15$ I CHYBA ZE SNIADANIEM

5. CO DO DALSZEGO ZAMIESZKANIA TO ZALEZY GDZIE BEDZIESZ PRACOWAC,NIESLUCHAJ TEKSTOW ZE KOMUNIKACJA JEST OK BO WIEM JAK STUDENCI KLNAL NA NIA W SEZONIE.

JAK LUBISZ SPEDZAC DUZO CZASU W AUTOBUSACH Z MURZYNAMI TO OK.

1.DLATEGO TEZ WARTO MIEC NOCLEG BLISKO STRIPU ,JA ZNAM TANI APARTAMENTOWIEC GDZIE SPORO STUDENTOW W SEZONIE SIEDZI WIEC TAM MOGLIBYSMY SPROBOWAC

3.Z AUTEM WLASNYM TAK SLODKO TEZ NIEJEST BO JAK TU NIEMIESZKASZ TO JE NIEUBEZPIECZYSZ A JAK NIEUBEZPIECZYSZ A ZROBISZ KOMUS KUKU TO MARNY TWOJ LOS -WIEC KUPNO RUPIECIA TO NIEROZWIAZANIE

2. NAJLEPIEJ JAKBYS SIE SKONTAKTOWAL ZE MNA BO MASZ MALO CZASU

8. POCHWALISZ SIE KIEDY PRZYJEZDZASZ I BEDZIEMY DZIALAC

3.JEDEN STUDENT KTOREMU W ZESZLYM ROKU POMOGLEM TEZ NA TYM FORUM ODEZWAL SIE I PRZEZ GG DALEJ SIE ZGADALISMY ,MIESZKA TERAZ W WAWIE I JUZ SIE ZNAMY W TEN SPOSOB -TUTAJ BY JAK RADO84

OK. CZEKAM NA JAKIES NAMIARY TWOJE KONTAKTOWE NA GG A DO MNIE TEZ MOZESZ NAPISAC ,NUMER JUZ MASZ PODANY !!!

NARKA

ps nastepnym razem prosze wylaczyc caps lock.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy później...

Witam

Chce jechac na zachodnią stronę stanów i planowalem zatrzymac sie w vegas jakies 2 miesiace. Jadę tam z dziewczyną i mam pytanie, jak tam wygląda sprawa z pracą? Czy na wizie turystycznej mozna tam znalesc jakas prace czy nie? Interesuje mnie praca dla kobiety(26 lat, niezle znajomosc angielskiego). Przy okazji chcialbym zapytac jak z pracą na zachodnim wybrzezu, L.A i w okolicach jak najblizej oceanu.

Czy ktoś z tego forum jest aktualnie w las vegas i ma ochote odpowiedziec na pare pytan? Prosilbym o kontakt na priva.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dla siebie prace mam, mam z soba laptopa i to mi wystarczy, plus jestem zapalonym pokerzystą więc w las vegas sobie poradze:P

Chodzi mi o prace dla kobiety, ona jest złotnikiem z zawodu, ale nie ma z soba żadnych papierów, więc chce po prostu cos na 1-2 miechy. Sprzątanie, cos w hotelu za barem, opieka nad dziećmi, cokolwiek tak naprawde by sobie coś dorobić bo kasa jej się kończy.

Mam pytanie, jak to jest z bezpieczeństwem w las vegas, czy faktycznie trzeba uważać gdzie sie mieszka, gdze chodzi? Gdzie najlepiej wynajać jakies mieszkanie? Chcemy raczej tanio i samochod bedziemy mysle mieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

viva las vegas baby

nie jest tak tragicznie z tymi bandziorami.Jak nie idziesz jak kozak po miescie to spoko. Mieszkalem 4 miesiace w Vegas na Flamingo RD nieopodal Marylandu.Widzialem i slyszalem o kilku akcjach ale wszedzie znajdzie sie przygłup.Wracalem po nocach do domu czasem po drinach i spoko bylo, z praca? nie wiem jak teraz tam jest. Ja byłem w wakacje 2007 to mozna bylo cos wyhaczyc,jezyk i doswiadczenie sie przyda. zycze milego spedzenia czasu a nie pieniedzy. Jak cos to piszcie na meila czy cóś. Mam troche filmow na www.youtube.com/LipskiByVideos polecam obejrzec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...