Skocz do zawartości

Wyjazd Z Gotówka Czy Lepiej Bez ?


LOCOSP

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szykuję się do wylotu i mam dylemat co zrobić z pieniędzmi, chcę oczywiście sobie coś kupić na miejscu ale nie wiem czy brać gotówkę czy lepiej wykorzystać jakieś miedzy narodowe przelew czy takie rzeczy jak na przykład wirtualny transfer : moneybookers.com czy coś podobnego jeśli macie jakąś alternatywę dla mnie to bardzo proszę o pomoc ...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki za odpowiedz ale jednak bardziej interesowała by mnie opcja jechania bez gotówki nie będę miał aż takiej sumy ale zawsze to jedno utrapienie podczas podróży mniej wiec czy ktoś z Was ma pojęcie o tym gdzie tu wpłacić żeby tam wypłacić przy minimalnych prowizjach ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na normalne wydatki starczy zwykła karta, no chyba że chcesz codziennie se samochód i takie tam kupić...

limity zupełnie wystarczaja... przez internet se mozna potem ta karte opłacić, z polskiego konta...

koszty są zawsze i wszedzie, ale po co se z tego powodu zycie komplikować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli wracasz z kolegami i bedziesz mial kogos kto bedzie mogl czuwac jak sie zmeczysz i zdrzemniesz to zrob tak jak ja z kumplami

idz do banku i pobierz cala sume w banknotach 100$, rozdziel ja na 2 czesci i trzymaj przy sobie np jedna czesc w lewej kieszeni przy pasku (nigdy nie trzymaj kasy w kieszeniach na tylku) a druga czesc np w saszetce zawieszanej na szyi ktora oczywiscie bedziesz miec pod koszula by nikt jej nie widzial

my tak robilismy zawsze i bylo spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...