Skocz do zawartości

Płatne Strony Z Ofertami H1b


Rekomendowane odpowiedzi

1.Czy jest sens płacić takim stronom jak h1visajobs.com w celu znalezienia pracodawcy na H1B?

2.Czy sa darmowe strony z tylko i wylacznie z ofertami H1B?

3. Jakie strony polecacie jezeli moim glownym kryterium wyszukiwania jest lokalizacja (zalezy mi na Clearwater lub Tampa,FL)?

Z gory dzieki za odp :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Jestem w podobnej sytuacji jak Ty i oto co udało mi sie dowiedzieć:

1.Czy jest sens płacić takim stronom jak h1visajobs.com w celu znalezienia pracodawcy na H1B?

Myslę, że nie ma i Karina już tu kiedyś o tym pisała, ze takie strony to tylko stracone pieniądze i zawiedzione nadzieje.

Ja się natknęłam na stronę h1base i wczytałam dokładnie w regulamin drobnym druczkiem. O ile na stronie tytułowej piszą, że gwarantują, że Ci znajdą i przedstawią 2 pracodawców do wyboru, tak w w/w regulaminie jest juz napisane, że niczego nie gwarantują.....

2.Czy sa darmowe strony z tylko i wylacznie z ofertami H1B?

Znalazłam takie strony, ale właściwie oferty pracy są tylko wyłącznie dla informatyków. Jestes może informatykiem? To Twoje szanse są większe.

3. Jakie strony polecacie jezeli moim glownym kryterium wyszukiwania jest lokalizacja (zalezy mi na Clearwater lub Tampa,FL)?

Moim głównym kryterium też jest lokalizacja, tyle, że mi zależy na Boston, MA, ewentualnie stany okoliczne.

Masz jakis pomysł, gdzie szukać, jak szukać, lub czy ktoś może nam coś doradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Jestem w podobnej sytuacji jak Ty i oto co udało mi sie dowiedzieć:

1.Czy jest sens płacić takim stronom jak h1visajobs.com w celu znalezienia pracodawcy na H1B?

Wg. mnie nie ma sensu. Znam setki ludzi którzy płacili. Nikt - powtarzam nikt - nie dostał H1B.

Myslę, że nie ma i Karina już tu kiedyś o tym pisała, ze takie strony to tylko stracone pieniądze i zawiedzione nadzieje.

Ja się natknęłam na stronę h1base i wczytałam dokładnie w regulamin drobnym druczkiem. O ile na stronie tytułowej piszą, że gwarantują, że Ci znajdą i przedstawią 2 pracodawców do wyboru, tak w w/w regulaminie jest juz napisane, że niczego nie gwarantują.....

Dokładnie tak jak piszesz.

Znalazłam takie strony, ale właściwie oferty pracy są tylko wyłącznie dla informatyków. Jestes może informatykiem? To Twoje szanse są większe.

Powiem tak: rzadko która firma weźmie kogoś bez interview, a tym samym szanse kogoś bez poparcia maleją...

Moim głównym kryterium też jest lokalizacja, tyle, że mi zależy na Boston, MA, ewentualnie stany okoliczne.

Masz jakis pomysł, gdzie szukać, jak szukać, lub czy ktoś może nam coś doradzić?

Szukać przez normalne ogłoszenia - nie kierowac się stronami tylko dla H1B, szukaj w Monster, Careerbuilder i gdzie tylko możesz. Wysyłaj resume, nie CV (ono nie spełnia wymagań pracy w USA!!!). Nie pisz że masz prawo jazdy i umiesz obsługiwać fax - takie resume idą od razu do kosza. Miej zatwierdzony dyplom - to duuuużo pomaga, pracodawca ma jasność jaki masz stopień naukowy ze swojego kraju i jak jest on zatwierdzony w USA. Szukaj przez znajomych. Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...