Skocz do zawartości

Prawo Jazdy Illinois


puchcio

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki za link. No wiec tak patrze sobie na te tabelke na podanej stronie i sobie mysle. Mam paszport i SSN, wiec posiadam przynajmniej jeden z wymaganych dokumentow z grupy A,B i C. O legalnosci pobytu nikt tam nic nie pisze, wiec optymistycznie zakladam, iz o to mnie pytac nie beda. Jezeli chodzi o dokument z grupy B "Residency/Personal Data" pojawia sie problem. Podaja wylacznie przyklady, co ewentualnie mogloby sluzyc za udokumentowanie adresu. Wymienionych tam zaswiadczen nie jestem w stanie przedstawic. Ale juz wyslany list na wlasne nazwisko - tak. Slyszalem, ze to wystarczy. Ale jak jest w rzeczywistosci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Odswiezam temat. Wyrabial ktos ostatnimi tygodniami prawko w Chicago? Co wymagali? Jak ktos ma miedzynarodowe to zdaje sie tylko testy czy jazde tez? Mam rowniez dodatkowe pytanie, orientuje sie ktos w jakiej firmie ubezpieczeniowej najlepiej ubezpieczyc fure na okres 6 miesiecy? Interesuje mnie najlepszy wybor pod wzgledem cena/jakosc. Jak ktos ubezpiecza fure na miedzynarodowe prawko to placi wiecej niz ten ktory ubezpiecza ten sam samochod na prawko amerykanskie?

puchcio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odswiezam temat. Wyrabial ktos ostatnimi tygodniami prawko w Chicago? Co wymagali?

http://www.dmv.org/

w jakiej firmie ubezpieczeniowej najlepiej ubezpieczyc fure na okres 6 miesiecy? Interesuje mnie najlepszy wybor pod wzgledem cena/jakosc.

Zapytaj w kilku najwiekszych firmach.

Jak ktos ubezpiecza fure na miedzynarodowe prawko to placi wiecej niz ten ktory ubezpiecza ten sam samochod na prawko amerykanskie?

tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...