Skocz do zawartości

Wysyłka Monitora


Beno

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym kupić na eBayu, oczywiście "używanego" Della 2408WFP, jaka firma najlepiej go wysłać do Polski by nie było zbyt drogo i doleciał w całości. Ktoś słał coś podobnego?

No i czy omine cło jak to jest prezent, uzywany... w innym kartonie, czy nie trzeba zmieniać kartonu ;P

Monitor ma być wysłany z Nowego Jorku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej zapakowac w drugie pudlo i wyslac firma, ktora zajmuje sie wysylanie paczek do polski (z Chicago znam Polamer, Doma), nie wiem co w modzie jest w NY. Paczka powinna isc jako przesylka morksa (4-8 tygodni).

Sa dwie mozliwosci, zadeklarujesz prawdziwa wartosc paczki i pewnie dolicza Ci jak nie clo to VAT, jesli zadeklarujesz mniejsza np. $100, to jak zginie paczka to firma w ramach ubezpieczenia zwroci Ci tylko $100.

PS. Paczki raczej nie gina ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi, że NY jest w modzie, tylko tam mam znajomego, który może mi to wysłać :)

Tylko on nic tak jeszcze nie słał do Polski.

Chce dokładnie by wysłał Monitor i Torbe na ramie to i tak w inny karton wlozy, moze jeden w drugi... tamten ewentualnie pomaże markerem czy go podniszczy ;d

Edit: Przesyłka Morska? : d Chyba żartujesz B) Ja chcialbym MAX 2 tygodnie czekać...

Czy jednak mowisz poważnie z tą przesyłka morska ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widziałem, ale cennik nie przewiduje paczki o wadze 30lb jak wysylam samolotem, ale to nie wazne.

Chyba wlaśnie skorzystam z tego Polmera, tylko zastanawiałem się, czy Lotnicza-Morska czy ma to jakiś wpływ na zwiekszenie prawdopodobieństwa ocłowania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma takiego czegos ze jak plynie paczka statkiem to ja nie ocla .

sly6 masz absolutnie racje ze nia ma czegos takiego, ale jakims dziwnym trafem jeszcze nie spotkalem sie zeby paczke oclili mi lub komus z moich znajomych, a uwierz mi nie tylko monitory byly wysylane, rowniez wieksze "maszyny", zreszta ja szczerze watpie w to ze morskie paczki sa wszystkie przeswietlane, ktos nawet bron gazowa wysylal ;-)

co do mody - to chodzilo mi tylko o to ze nie wiem jakie firmy sa popularne w NY, ja osobiscie wysylam firma polamer lub doma

a wracajac do tych dwoch tygodni, to jesli wyslesz lotnicza to bede wdzieczny za info jak sprawa przebiegla ;-) czy byly jakies dodatkowe oplaty czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh to zawsze wysyłaliście drogą morską?

Z tego co wiem to kontenery także są prześwietlane przez systemy, tylko odbywa się to na zasadzie całego konteneru, a nie pojedyńczej paczki. Poza tym w jakim sensie mam się obawiac tych prześwietleń?

W sumie to już sam nie wiem jaką drogą to wysłać, badz co bądz nie chce czekać miesiąc : d... ale chciałbym dostac monitor nietknięty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...