Skocz do zawartości

Szansa Na Turystyczna Po Odmowie Przedłuzenia?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!!!!!!!!!

Chciałabym sie dowiedzieć,może ktoś miał podobną sytuację czy po odmowie przedłużenia wizy turystycznej mam szanse na dostanie kolejnej promesy?W marcu 2007 dostałam promese wizową na rok(jako studentka).Wyjechałam w maju i byłam w Stanach przez pół roku.Chciałam przedłużyć pobyt o kolejne 3 miesiące ale odmówiono mi. Wyjechałam przed upływem końca wizy(terminu wbitego na lotnisku).Czy jeśli będę się starać o wizę np.za rok w marcu to nie będzie problemu?Dalej jako studentka.A i jeszcze muszę dodać że w tym formularzu deklarowałam tylko pobyt na wakacje ale wzięłam urlop dziekański i byłam pół roku(ale legalnie tak jak mi wbili na lotnisku).A jak wysyłałam to podanie o przedłużenie wizy to dołączyłam to zaświadczenie o urlopie jako dowód że chce wrócić do kraju.Jak sądzicie?Dodam jeszcze ze byłam u siostry która ma zieloną kartę a jej mąż obywatelstwo choć nie wiem czy to ma znaczenie.

Z góry dzięki za pomoc.Pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem nie bedzie w tym ze chcialas przedluzyc a to ze tyle czasu bylas w USA i ze w ds 156 wpisalas krotszy czas,bedzie zachodzic podejrzenie ze tam pracowalas nielegalnie oraz ze chcialas takie cos zrobic tzn mialas w planie pobyt 6 miesieczny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przeczytaj mój post poniżej. Moja znajoma miała taką sama sytuację. Zadekralowała ze będzie 4 tygodnie, była 6 miesięcy. Kolejny raz gdy starała się o wize niestety nie udało się. Padło podejżenie ze pracowała. Teraz jedzie kolejny raz po roku od odmowy. Czy dostanie... Oto jest pytanie !!! Ale nigdy nie wiadomo a próbować zawsze można.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedż.To mnie pocieszyłaś. :) Ale masz rację próbować zawsze można.To zależy na kogo sie trafi.W większości ludzie jeżdżą na pół roku.Skoro się zgadzają na to na lotnisku i sami tyle wbijają to dziwne jest dla mnie że potem mają problem.Ale co zrobić...Może się uda i nie będzie problemu.

Pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka sytuacja jest z góry przegrana u konsula

Bzdura. Znam osobę która dostała kolejną wizę po odmowie przedłużenia statusu turystycznego w USA. Na pewno jest się w gorszej sytuacji, ale nie jest to niemożliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura. Znam osobę która dostała kolejną wizę po odmowie przedłużenia statusu turystycznego w USA. Na pewno jest się w gorszej sytuacji, ale nie jest to niemożliwe.

A ja dodam do tego ze znam osobe ktora dostala wize 3 lata po otrzymaniu 10 letniego zakazu (w zwiazku z przedluzeniem pobytu), oczywscie osoba ta starala sie o waiver.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...