Skocz do zawartości

Dostałam Wizę Cr1 I Czy Mogę Podróżować Bez Problemu?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i proszę o pomoc!!!!

Od tygodnia jestem szczęśliwą posiadaczką wizy CR1 i nareszcie mogę być z mężem. Cała procedura wykończyła mnie nerwowo trwała równo rok bez 3 dni, ale było warto.

Mam kilka pytań i proszę o pomoc.

1. Jakie formalności powinnam dopełnić po wjeżdzie do USA?

2. Czy z wizą wklejoną do paszportu ważną 6 miesięcy mogę wrócić na kilka dni do Polski i znów bez problemów do USA

3. Ile sie czeka na zieloną kartę?

4. Co to jest biały paszport?

Pozdrawiam :) i Bardzo proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na lotnisku dostaniesz stempel w paszport i to bedzie Twoja tzw zielona karta i jesli bedziesz chciala poleciec do Polski to bedziesz mogla ale radze poczekac na GC jesli to nic nie bedzie pilnego.

Powinnas wystapic o SSN oraz prawo jazdy stanowe jak juz bedziesz w USA,a ile sie czeka na GC to zalezy gdzie jestes ale nie powinno to zajac wiecej czasu jak 2-4 tygodnie.

Bialy paszport to jest dla osob z GC ktore wyjezdzaja po za USA na dluzej niz 6 miesiecy np kontynuowac nauke i wtedy moga bez przeszkod wrocic do USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pieczatka mozesz podrozowac. Nie ma najmniejszego problemu. Nie wiem czemu SLY radzi Ci czekac jezeli bedziesz miala ochote sie gdzies ruszyc. Jezdzilam z pieczatka w paszporcie i nigdy nie mialam problemow.

Pamietaj rowniez o obowiazku inforomowania urzedu imigracyjnego o zmianie adresu zamieszkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...